بستن
ترنجی

تریلر جدید بازی Need For Speed 2015 را تماشا کنید

no thumb

بازی ماشین‌سواری Need For Speed را احتمالا می‌شناسید، همان بازی که هزاران و میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان مشتاقانه به بازی کردن با آن می‌پردازند و در رویای مسابقات اتومبیل‌رانی بزرگ خاطراتی بس شیرین را با آن تجربه کرده‌اند. چند ماه قبل زمزمه‌هایی مبنی بر کار کردن EA بر روی نسل جدید این بازی شنیده شد و ویدیوهایی نیز در این زمینه منتشر گردید اما اصلا اشاره‌ای به نام و جزییات بیشتری در آن نشد و صرفا به اشاره‌هایی محدود در زمینه قدرت گرافیکی آن بسنده کردند. اکنون تریلر جدیدی از آن منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی کیفیت فوق‌العاده‌ بالای آن در مراحل مختلف و امکان انتخاب پنج حالت مختلف برای انجام بازی در نسخه‌ی جدید است. در ادامه با ما باشید.

ویرایش جدید این بازی با نام Need For Speed 2015 عرضه خواهد شد که بازی‌خورهای عاشق خودرو می‌توانند از کیفیت و تنوع بالای آن لذت ببرند. عنوان تریلر منتشر شده “نوآوری‌های گیم‌پلی در Need for Speed” است که به ذکر ۵ حالت مختلفی می‌پردازد که می‌توان در بازی به انجام آنها پرداخت.

تاکید ویژه در آن سرعت است و همانگونه که از اسم آن پیداست شما باید بیش از هر زمان دیگری سریع برانید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

در این ویرایش از بازی تاکید بسیار زیادی بر قابلیت‌های شخصی‌سازی متنوع و انبوهی از تنظیمات مختلف در آن بوده است تا کاربران آن بنابه مهارت خود بتوانند به کسب امتیازات پرداخته و مراحل آن را بنابه علاقه‌ی خودشان طی کنند. حالت دیگری که می‌توان در این بازی نام برد آن است که با سایر رانندگان و شرکت‌کنندگان در مسابقه برای رقابت با عده‌ای قانون‌شکن وارد کارزار شوید و هریک از این حالت‌ها جذابیت‌های خاص خودشان را دارند.

بهتر است در این بخش نگاهی به تریلر منتشر شده از این بازی بیندازیم تا ببینیم EA چه آشی را برایمان پخته است.

[su_button url=”http://hw13.asset.aparat.com/aparat-video/2de882098b9ff4cb8611e03772dc9b373036700-360p__54455.mp4″]لینک دانلود ویدیو[/su_button]

بازی جدید از روز سوم نوامبر (سه شنبه ۱۲ آبان) به صورت عمومی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، XBOX One و کامپیوترهای PC عرضه خواهد شد و انتظار می‌رود که این بار نیز استقبال از این بازی محبوب فوق‌العاده تماشایی باشد.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/09/need-for-speed-2015-trailer-details-all-the-ways-you-can-play”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: gamegameplayNeed for SpeedNeed For Speed 2015NFSNFS 2015Racingواتومبیلبازیگیم پلی

پویا رحمانی

نویسنده پویا رحمانی

عاشق دنیای تکنولوژی، خودرو و فوتبالم! عشق به تمام معنا...

۱۰نظر

درج نظرات: