بستن
ترنجی

کوتاه: برنامه‌ی ماشین حساب ویندوز ۱۰ با دریافت بروزرسانی به شکل universal درآمد

no thumb

برنامه‌ی ماشین حساب ویندوز ۱۰ یکی از برنامه‌هایی است که نسبت به نسخه‌های قبلی خود تغییرات مهمی را داشته است و این تغییرات برای بسیاری از علاقه‌مندان به ریاضیات جذاب بوده است. امروز مایکروسافت با عرضه‌ی بروزرسانی مهمی این برنامه را به شکل universal درآورد.

با ترنجی همراه باشید…

بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی ویندوز ۱۰ ٬ بسیاری از برنامه‌ها به شکل universal کد نویسی شدند و بسیاری از آن‌‌ها نیز بعد از عرضه‌ی نسخه‌های آزمایشی پی‌در‌پی به شکل universal شکل گرفتند. برنامه‌ی ماشین حساب (Calculator²) یکی از برنامه‌هایی است که امروز با دریافت بروزرسانی مهمی در فروشگاه نرم‌افزاری ویندوز ۱۰ به شکل هماهنگ برای تمامی دستگاه‌‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ بروز شد و هسته‌ی اصلی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های Calculator² را تشکیل داد.

windows 10

از جمله مهم‌ترین امکانات نرم‌افزاری ماشین حساب ویندوز ۱۰ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بیش از ۲۵ تابع علمی
  • تعداد ۱۲۵ constants ریاضی و فیزیک
  • تبدیل بیش از ۱۰۰ ارز جهانی
  • بیش از ۲۰۰ تبدیل مختلف در ۲۶ گروه
  • محاسبه تاریخ
  • امکاناتی برای محسابه مالیات

و دیگر موارد جدید اشاره کرد. بسیاری از موارد واقعا تخصصی هستند و کاربرد‌‌های خاصی دارند که به درد افراد خاصی همانند مهندسان یا دیگر مشاغل خواهند خورد. در بروزرسانی جدید ورژن این برنامه به ۵٫۰٫۰ ارتقا یافته است. اگر قصد دارید تا آن را بروز نمایید از طریق لینک زیر می‌توانید این‌کار را انجام دهید.

دانلود Calculator² برای دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰

[su_button url=”http://www.windowscentral.com/calculator-now-universal-windows-10-app-windows-store”]windowscentral[/su_button]

0
0
برچسب ها: calculatorwindows 10ماشین حسابویندوز 10

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۳نظر

درج نظرات: