بستن
no thumb

همانطوری که در جریان هسنید امسال اپل برای بروزرسانی دستگاه‌های خود روندی جدید را در پیش گرفت. علاوه برنسخه ای که مخصوص توسعه‌دهندگان خواهد بود، نسخه‌‌ای نیز تحت عنوان Public Beta یا بتای عمومی عرضه شده است. این نسخه در مرحله اول برای آیفون ۶ نزدیک به ۱٫۵ گیگ حجم داشت و امروز برای هر دو دستگاه آیفون و مک به نسخه بعدی ارتقا پیدا کرده است. در ادامه همراه باشید.

قابلیتی تحت عنوان music Home sharing در نسخه‌های اولیه حذف شد اما بر اساس صحبت های منتقل شده در iOS 9 Beta 4 بازگردانده شد و اکنون در نسخه عمومی نیز به دستگاه‌ها اضافه شده است. نسخه OS X El Capitan Public Beta مشکلات بسیاری زیادی داشت و عملکرد دستگاه را تا حد زیادی دچار اختلال می‌کرد اما در OS X El Capitan Public Beta 2 بسیار بهتر شده است.

اگر در برنامه بتای اپل ثبت نام کرده باشید با رفتن به قسمت آپدیت ها می‌تواند این نسخه را دریافت کنید. لازم به ذکر است برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه نصب بد نیست به گوگل مراجعه کنید! تغییراتی که شما در این نسخه حس کردید، مربوط به کدام قسمت است؟

0
0
برچسب ها: پابلیک بتای iOS 9دومین نسخه بتای عمومی iOS 9نسخه بتای 2 عمومی iOS 9نسخه بتای عمومی iOS 9نصب نسخه بتای عمومی iOS 9

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

درج نظرات: