بستن
no thumb

نشانه‌هایی مشاهده می‌شود که به‌روزرسانی رسمی firmware اندروید ۶ به زودی برای دستگاه‌های اکسپریا عرضه خواهد شد، این به‌روزرسانی برای چند مدل عرضه شده توسط اپراتورهای ژاپنی در در این کشور تأییدیه Wi-Fi Alliance را دریافت کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این به‌روزرسانی برای اکسپریا زد ۵ و اکسپریا زد ۵ پریمیوم و همچنین اکسپریا زد ۴ برای اپراتورهایی نظیر دوکومو، NTT و SoftBank به تأیید رسیده است.


Android-6-Wi-Fi-Certified-Xperia-640x368

اما تأییدیه توسط Wi-Fi Alliance مشابه تأییدیه‌های PTCRB نیست، از این روی گمان می‌رود تأییدیه آپدیت اندروید ۶ به صورت جهانی ۲ تا ۳ هفته دیگر به طول بینجامد. سونی موبایل در این خصوص سکوت کرده است و این در حالی است که هنوز از سوی این شرکت زمان بندی دقیقی برای بروز رسانی دستگاه‌های اکسپریا مشخص نشده است. اما انتظار می‌رود با فاصله کوتاهی از شروع سال میلادی جدید به‌روزرسانی گسترده سونی آغاز شود. به نظر شما تا این برنامه‌ی بروزرسانی چقدر فاصله داریم؟


[su_button url=”http://www.xperiablog.net/2015/12/17/android-6-0-firmware-certified-for-japanese-xperia-z4-and-z5-models/” target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]xperiablog[/su_button]

0
0
برچسب ها: آپدیت اندروید 6آپدیت اندروید 6 برای اکسپریا زد 3آپدیت اندروید 6 برای اکسپریا زد 5آپدیت اندروید 6 برای سونیآپدیت اندروید 6 برای سونی اکسپریاآپدیت اندروید مارشملو

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۱۷نظر

  1. والا تا جایی که ما دیدیم اینطوری نبوده و مشکل گرمای بیش از حد چیپ ۸۱۰ در دست گرفتن این گوشی رو آزار دهنده میکرد
   سنسور اثر انگشت هم نداشت
   ما اخرشم متوجه نشدیم این گوشی زد ۴ هستش یا زد ۳ پلاس
   در کل از سونی خوشم میاد اما آدم واقع بینی هستم

   0
   0

درج نظرات: