مطلب فعلی :

غول ارتباطات ایالات متحده قصد خرید Time Warner را دارد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

غول ارتباطات ایالات متحده قصد خرید Time Warner را دارد

نوشته

6 ماه قبل

بدون دیدگاه

اخبار

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

پس از چند ماه انتشار شایعات، به تازگی شرکت AT&T خبر از کسب شرکت بزرگ رسانه ای Time Warner به ارزش ۸۵ میلیارد دلار را داده است. این تصاحب کاملا به صورت نقدی نخواهد بود و بخشی از آن با خرید سهام انجام می گیرد. این حرکت را باید بزرگترین معامله AT&T در طول سال های فعالیتش محسوب کرد، زیرا Time Warner مالک شرکت های محبوبی چون CNN، DC Comics، Warner Bros و از جمله شبکه HBO می باشد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت ترنجی همراه باشید.

با چنین معامله ای AT&T به عنوان یکی از بزرگترین اپراتورهای ایالات متحده خواهد توانست محتوای اختصاصی را روی شبکه های تلویزیون محبوب پخش کند. از آنجایی که این قرارداد بلندپروازانه بوده، بعید است تا پایان ۲۰۱۷ به سرانجام برسد. هئیت مدیره دو کمپانی موافقت کامل برای انجام قرارداد دارند اما ممکن است رگولاتوری و چندی از مسئولان جهت تبدیل نشدن AT&T به تهدیدی برای دیگر اپراتورها، ساز مخالف زنند و محدودیتی در پروسه تصاحب ایجاد کنند.

گفته می شود سناتور ال فرانکن و دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری ایالات متحده، از مخالفان معامله مورد اشاره خواهند بود. شرکت AT&T برای نخستین بار نیست به خرید شرکتی می پردازد و در گذشته نیز در شرف کسب T-Mobile به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار قرار داشت اما به دلیل محدودیت هایی موفق نشد.

حال باید به انتظار نشست تا مشخص شود کمپانی مورد بحث چه برنامه ای برای به سرانجام رساندن بدون دغدغه Time Warner دارد.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.engadget.com/2016/10/22/att-buys-time-warner/”]www.engadget.com[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید