مطلب فعلی :

اپل: ۵۴ درصد از دستگاه‌های فعال دارای iOS 10 هستند!

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

اپل: ۵۴ درصد از دستگاه‌های فعال دارای iOS 10 هستند!

صدرا مخملی

نوشته

9 ماه قبل

بدون دیدگاه

iOS
اپل
اخبار

سبکی نو در دنیای دیجیتال

اپل به صورت رسمی در صفحه توسعه دهندگان وب سایت خودش آمار استفاده از iOS 10 را منتشر کرد. اکنون ۵۴ درصد از تمام دستگاه‌های فعال از iOS 10 استفاده می‌کنند که با توجه به بازه عرضه این نسخه، عدد خوبی برداشت می‌شود. در ادامه همراه باشید.

این آمار مربوط به دستگاه های فعال آیفون، آی‌پد و آیپاد تاچ است که تا ۷ اکتبر در اپ استور فعال بودند. ۳۸ درصد از دستگاه ها هنوز بر روی iOS 9 مانده‌اند و ۸ درصد از دستگاه های فعال هم از iOS 8 و یا پایین تر استفاده می‌کنند. همانطوری که در صحبت اول مطلب اشاره کردیم ۵۴ درصد ریت بسیار خوبی به شمار می‌رود البته به نسبت عرضه  iOS 9 کمی کاهش را شاهد هستیم.

۱۸۵۹۴-۱۷۷۷۴-۱۶۱۰۱۰-ios_10-l

iOS 9 در عرض ۴  روز توانست به عدد نیمی از دستگاه‌های فعال برسد که موفقیت بسیار چشم‌گیر تری برای اپل بود. همانطوری که برای شما گفتیم، در iOS 10 تغییرات بسیار خوبی شکل گرفته است که البته دستگاه‌های سری ۶ اس یا ۶ اس پلاش را بیشتر جذب خود می‌کند چرا که بهینه سازی های زیاد در زمینه استفاده از تاچ سه صورت گرفته است.

 

آیا شما دستگاه خود را به روز کرده‌اید؟
[button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/Apple-54-of-active-devices-now-run-iOS-10_id86424″]www.phonearena.com[/button]
  • نوشته
  • 9 ماه قبل
  • بدون دیدگاه
  • iOS ، اپل ، اخبار

  • تگ ها :
    loading...

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید