مطلب فعلی :

فراخوان ایده‌پردازی در بزرگ‌ترین کسب‌وکار اینترنتی ایران

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

فراخوان ایده‌پردازی در بزرگ‌ترین کسب‌وکار اینترنتی ایران

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل

۷ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

دیجی‌کالا، با هدف به‌کارگیری و ترویج «نوآوریِ بــاز» در ایران، ایده‌پردازان خلاق را به چالشی هیجان‌انگیز با عنوان «نگاهی به فردا» فرا می‌خواند. دیجی‌کالا، همه‌ی افرادی را که می‌توانند از ترکیب تحقیق و تخیل، به ایده‌های خلاقانه‌ای درباره‌ی آینده‌ی این شرکت دست یابند، به مشارکت در فراخوان «نگاهی به فردا» دعوت می‌کند. در این فرصتِ هیجان‌انگیز، از علاقه‌مندان به نوآوری خواسته شده است که جهانِ شش سال بعد را با نگاهی خلاقانه تصویر کنند و شرح دهند که دیجی‌کالا را در سال ۱۴۰۰ چگونه می‌بینند.

شرکت‌کنندگان تا پایان آذرماه ۱۳۹۴ فرصت دارند ایده‌هایشان را برای دیجی‌کالا ارسال کنند. جوایز ارزنده‌ای که در انتظار سه برگزیدۀ این فراخوان است، از این قرارند:

 • نفر اول: یک Microsoft Surface Pro 3 یا MacBook Air 2015
 • نفر دوم: یک iPhone 6s یا Samsung S6 Edge Plus
 • نفر سوم: یک Canon EOS 700D Kit 18 یا Nikon D5300 Kit 18

پاداش جذاب‌تر، عضویت در «گروه نوآوریِ بـــاز» دیجی‌کالاست؛ شبکه‌ای از ایده‌پردازان درون‌سازمانی و بیرونی که به‌روش‌های مختلف در فعالیت‌های نوآورانه‌ی دیجی‌کالا مشارکت می‌کنند. گفتنی‌ست دریافت ایده‌های گوناگون و اجرای آن‌ها برای خلق ارزش، روشی تازه برای نوآوری است؛ راهکاری که آن‌را «نوآوریِ بــاز» می‌نامند. دیجی‌کالا به‌عنوان بزرگ‌ترین کسب‌وکار اینترنتی ایران، قصد دارد با به‌کارگیری و ترویج نوآوریِ بــاز، در این زمینه نیز پیشگام باشد. فراخوان «نگاهی به فردا» نمونه‌ای از این تلاش است.

برای اطلاع از جزئیات فراخوان، معیارهای ارزیابی و شرایط شرکت در این چالش هیجان‌انگیز، به صفحه‌ی «نگاهی به فردا» در دیجی‌کالا مراجعه کنید.

 • نوشته
 • 1 سال قبل
 • ۷ دیدگاه
 • ترنجی

 • تگ ها :
  loading...

آخرین دیدگاه ها

 1. milad danesh گفت:

  نظرم رو ارسال کردم براشون ولی فک نکنم جزو هزار نفر اول باشم

 2. pika گفت:

  ای بابا من میخواستم اون فیل با بادکنکُ بفرستم براشون چرا گذاشتینش تو عکس تیتر 🙁

 3. Vahid_Sa گفت:

  خیلی محترمانه میگه ایده ی کسب و کار پول سازت رو بده من ، من سود میلیاردی کنم درعوض به تو در بهترین حالت یه سرفیس پرو میدم
  حرفی هم درمورد استخدام ، ساپورت مالی در آینده ، یا مشارکت در ایده و سود و این حرفا هم زده نشده. :/

 4. mohammad baktash گفت:

  با حماقتی که ترکیه کرده و سماجتی که روسیه در گرفتن انتقام داره…و همچنین بحران خاورمیانه…جنگ جهانی سوم در پیشه…پیشنهاد میکنم دیجی کالا تیر و تفنگ و نارنجک و از این سلاحها بیاره…بازار خوبی واسش پیش بینی میکنم…فقط لطف کنه هی برچسب نزنه بزودی!!!

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید