بستن
no thumb

دیشب، ۹۴/۰۹/۲۷ با هم “نقد و بررسی اچ تی سی وان آ ۹ (HTC One A9): غریب آشنا” را  خواندیم. ترنجی همواره سعی می کند تا علاوه بر فاکتور سرعت و به روز بودن، کیفیت مطالب را در شان مخاطبین محترمی همچون شما، نگاه دارد. هر کاری هر چقدر بزرگ و عالی همواره کاستی هایی دارد و این اجتناب ناپذیر است. در بررسی های ترنجی سعی می کنیم تا خود را به جای یک کاربر که می خواهد این دستگاه را بخرد یا درباره آن تحقیق کند قرار دهیم و تمام فاکتورهای مهم را در بررسی بیاوریم اما شاید همچنان موردی مانده باشد به ذهن ما نرسیده یا از قلم افتاده باشد. سری پست های جدید “پرسش و پاسخ” بعد از هر نقد و بررسی منتشر خواهد شد و در آن ما به سوالات شما درباره این دستگاه پاسخ خواهیم داد. امروز نوبت به پرسش و پاسخ اچ تی سی وان آ ۹ (One A9) است.

HTC A9 review-toranji (171)

شرایط این پست از این قرار است و امیدواریم برای نظم بیشتر آن ها را رعایت کنید:

پست از ساعت ۱۰ تا ساعت ۱۶ به صورت آنلاین بررسی می شود و پاسخ تک تک شما عزیزان داده خواهد شد.

حداکثر مدت زمان پاسخگویی به سوالات شما ۶۰ دقیقه است.

پس از ساعت ۱۶ هم به سوالات شما پاسخ می دهیم اما شاید با فاصله بیشتر.

لطفا سوالات خود را شفاف بیان کنید.

لطفا از پاسخ دادن به سوالات کاربران قبل از پاسخ ما به ایشان خودداری فرمایید.

هر کاربر هر چند سوال که بخواهد می تواند در نظرات متفاوت بپرسد.

HTC A9 review-toranji (112)

امیدواریم که در ترنجی بتوانیم اطلاعات صحیح و موثق را به شما بدهیم تا کمک کوچکی در تصمیم گیری صحیح به شما کرده باشیم. این شما و این تریبون پرسش و پاسخ اچ تی سی وان آ ۹ (HTC One A9)!

0
0
برچسب ها: HTC One A9HTC One A9 Q&Aاچ تی سی وان آ 9اچ تی سی وان ای 9پرسش و پاسخپرسش و پاسخ اچ تی سی وان آ 9پرسش و پاسخ وان ای 9

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۲۸نظر

  1. :))) مسلما نسبت به قیمت فعلی ارزش خرید پایینی داره اما در رده قیمتی حدود ۱.۳ که به نظر ما باید قرار بگیره، یکی از شایسته ترین دستگاه ها هست. طراحی، صدای های-رز و آپ اسکیلر، حسگر اثر انگشت و شارژ سریع از نقاط قوت هست

   0
   0
  1. حاضرم قسم بخورم که تا حالا htc نداشتی چون اگه داشتی حرفی از مشکل انتن نمیزدی همین الان دارم با one m8 اینو مینویسم برات تا حالا هیچ گوشی به اندازه قدرت انتن شرکت htc ندیدم اگه میگفتی lg g3 یه چیزی اره یکم ضعف داره تو این زمینه ولی htc اصلا پس خواهشا برندو خراب نکن .

   0
   0

درج نظرات: