بستن
ترنجی

بر اساس گزارش کاربران ترنجی، الجی جی ۴ آپدیتی را جهت بهبود کارایی صفحه‌نمایش دریافت کرده است

no thumb

یکی از کاربران ترنجی تصاویری را برای ما ارسال کرده است که در چند روز اخیر دستگاه های الجی جی ۴ اپدیتی را دریافت کرده‌اند. بر اساس صحبت های بیان شده عملکرد کلی دستگاه بهبود های زیادی داشته است و مشکلاتی که بعضی از کاربران با صفحه قفل دستگاه داشتند، به کلی برطرف شده است. در ادامه همراه باشید.

همانطوری که در ادامه خواهید دید، بروزرسانی مذکور ۱۷۷ مگابایت حجم داشته است. در G4 یکی از مواردی که برای کاربران مشکل ایجاد کرده بود، صفحه نمایش این دستگاه در منو قفل بیان شده است. گویا کمی دیر عمل کرده و گاهی با مشکل رو به رو است. با توجه به صحبت های آقای بارمان شکوهی این مشکلات تا حد زیادی برطرف شده است و تقریبا با مشکل خاصی رو به رو نخواهید بود. برای شما نیز فته بودیم اگر مشکل جی ۴ سخت افزاری باشد که حتما الجی در مورد آن صحبت خواهد کرد اما اگر نرم افزاری باشد بدون شک برطرف خواهد شد که چنین نیز شده است. اگر شما نیز تجربه‌ای دارید با ما در میان بگذارید.

[su_custom_gallery source=”media: 912535,912536,912537,912538″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”260″ height=”260″ title=”never”][su_custom_gallery source=”media: 895125″ limit=”100″ link=”image” width=”150″ height=”150″ title=”always”][/su_custom_gallery]

با تشکر از اطلاع رسانی!

0
0
برچسب ها: اپدیت الجی جی 4اپدیت برای الجی جی 4الجی جی 4برطرف شدن مشکل الجی جی 4صفحه نمایش الجی جی 4

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۹نظر

درج نظرات: