بستن
ترنجی

سونی پلی‌استیشن ۲۰ ساله شد؛ تولدت مبارک یار قدیمی!

no thumb

دقیقا ۲۰ سال قبل؛ سونی در صنعت بازی‌سازی پا گذاشت و با معرفی کنسول پلی‌استیشن از آن موقع تا کنون، موفقیت زیادی در این صنعت کسب کرده است. البته طرفداران ژاپنی می‌گویند روز تولد پلی‌استیشن در واقع ۳ دسامبر سال ۱۹۹۴ بوده که در ۹ سپتامبر ۱۹۹۵، برای عرضه‌ی عمومی و آمریکای شمالی آماده می‌شود. به هر حال شاید بیشتر ما از این کنسول استفاده کرده باشیم و خاطراتی را با این دستگاه دوست داشتنی، ساخته باشیم. بازی‌های جالبی که برای این کنسول عرضه می‌شود، قدرت و زیبایی در هر نسل، از ویژگی‌های اصلی این دستگاه به شمار می‌آیند که طرفداران زیادی را هم جمع کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

سونی سابقه خوبی در این چند سال اخیر از بسیاری لحاظ داشته است؛ کنسول پلی استیشن با عرضه در ژاپن، توانست در ۶ ماه حدود ۲ میلیون دستگاه بفروشد و همین سیستم موفقیت فروش در آمریکای شمالی هم ادامه پیدا کرد؛ این در حالی است که کنسول‌های ساخته نیتتندو، که خود یک شرکت ژاپنی همانند سونی است، نتوانست به این موفقیت‌ها دست پیدا کند.

سونی به مناسبت روز تولد این کنسول، یک نظر سنجی قرار داده که در آن نظر شما در رابطه با عملکرد و البته بهترین بازی تمام دوران پلی‌استیشن، پرسیده شده است. همچنین برای کاربران ایالات متحده، یک تم به مناسبت ۲۰ سالگی قرار داده شده که به رایگان قابل دریافت است.

همانگونه که سونی نظر شما را در رابطه با بهترین بازی تمام دوران پلی‌استیشن پرسیده است، ما هم کنجکاویم تا بدانیم بهترین بازی تمام دوران این کنسول از دیدگاه شما چیست؟! با ما در میان بگذارید.

[su_button url=”http://www.techspot.com/news/62059-happy-birthday-sony-playstation-turns-20-today.html” background=”#5ab28d”]techspot[/su_button]

0
0
برچسب ها: پلی‌استیشنسونی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۲۳نظر

 1. یکی از بهترین بازی هاش سری بازی god of war (خدای جنگ) هست که بهترین گرافیک ارائه میکرد،واقعا خدای جنگ ۳ گرافیک بی نظیری داشت و اگه بخاطر داشته باشید در اخر بازی نشون داد که لکه های خون به سمت پرتگاه رفته و کریتوس زنده هست،الان شایعه شده که قراره ادامه داستان خدای جنگ ۳ رو بسازه،هر کی خاطره ای با این بازی یا مطلبی راجع به ساخته شدن خدای جنگ جدید میدونه، مطرح کنه :rose: :rose: :rose:
  سونی تو بی نظیری، همه اینو میدونن :rose: :rose: :rose:

  0
  0
 2. یک خاطره ی تلخ درباره ی پلی استیشن
  بچه بودم رفتم خونه یکی از فامیلا پلی استیشن داشت منم خوشم اومد به بابام گفتم منم می خوام رفتیم در مغازه :yahoo: :yahoo: فروشنده ازمن پرسید از اونایی می خوای که خودش بازی دارن(من نمی دونستم منظورش سگا هست)یا از اونایی می خوای که سی دی می خورن :wacko: :wacko: منم با خودم گفتم خوب اونایی که بازی دارن بهتره دیگه منم یکی گرفتم بعد چند روز فهمیدم سگا خریدم 😥 😥 اخه یکی نبود به اون فروشنده بگه از یک پچه سوال می کنی کدوم رو می خوای الاق جان هنوز که هنوزه بعد ده سال ناراحتم سر این موضوع 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥

  0
  0
 3. یادش بخیر هیچ بازی ای اندازه کرش بمن حال نمیداد 😥 البته یه مدلی داشت بهش میگفتیم کراش سه لبه یعنی ستا کراش تو یه سی دی یادش بخیر 😥 همش رمزاشو روی دفتر مینوشتیم که مراحل سخت رو بتونیم برگردونیم 😥 عسکری دادا راستی توی God Of War جدید احتمال اینکه کریتوس برگرده زیاد نیست قراره پسرش برگرده 😉

  0
  0

درج نظرات: