بستن
ترنجی

کنفرانس مایکروسافت در IFA 2015 ؛ جمعه ۱۳ شهریور ساعت ۱۷:۳۰

no thumb

نفس‌ها در سینه حبس شده‌ است. یکی از بزرگ‌ترین رویداد‌های دنیای فناوری در کشور آلمان در حال برگزاری است و دوست‌داران تکنولوژی به‌شدت مشتاق‌اند تا ببینند شرکت مورد علاقه‌شان چه برنامه‌ای برای کنفرانس دارد. شرکت مایکروسافت نیز همانند دیگر شرکت‌های بزرگ دنیای تکنولوژی در این کنفرانس مهم حضور دارد و هواداران ردموند منتظرند تا دست‌پخت این شرکت را زودتر بچشند!

با ترنجی همراه باشید…

برلین – آلمان. جایی که هم‌اکنون غرق در تکنولوژی است. شرکت‌‌های بزرگی از سرتاسر دنیا در این کنفرانس حضور دارند و قصد دارند تا برای رقبایشان خط و نشان بکشند. مایکروسافت نیز از این مبارزه مستثنی نیست و قصد دارد تا عرض اندام کند. طبق اخبار منتشر شده کنفرانس مایکروسافت روز جمعه برابر با ۴ سپتامبر در جریان حاشیه‌ی کنفرانس IFA برگزار خواهد شد. در این کنفرانس مایکروسافت به ویندوز ۱۰ خواهد پرداخت و توضیحات بیشتری در خصوص آن ارائه می‌کند. در این کنفرانس به‌احتمال بسیار قوی خبری از لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال نیست. هم‌چنین خبری از سرفیس ۴ پرو نیز نیست. پس اگر مایکروسافت قصد معرفی این سه دستگاه خبرساز را ندارد برای چه کنفرانس گذاشته است؟ جواب سوال بسیار روشن است. مایکروسافت دستگاه‌ها و کامپیوتر‌های جدید مبتنی بر ویندوز ۱۰ را در این کنفرانس به معرض دید عموم خواهد گذاشت.

1126-Microsoft-Windows-10

اجرای این کنفرانس را Nick Parker معاون رییس مایکروسافت بر عهده خواهد داشت و هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص این کنفرانس منتشر نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم که در روز جمعه ۱۳ شهریور در برلین چه‌خبر خواهد بود.

به نظر شما مایکروسافت قصد معرفی چه‌چیزی را در IFA دارد؟

[su_button url=”http://www.windowscentral.com/microsoft-will-livestream-its-ifa-2015-windows-10-oem-event-friday-september-4″ target=”blank” background=”#159f84″]windowscentral[/su_button]

0
0
برچسب ها: IFA 2015حضور مایکروسافت در IFAکنفرانسکنفرانس مایکروسافت

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۹نظر

درج نظرات: