بستن
ترنجی

درخواست برای خرید وان‌پلاس ۲ به بیش از ۱ میلیون رسید؛ رکورد سال قبل بسیار سریع تر شکسته شد

no thumb

برای شما روز کذشته گفتیم که درخواست برای خرید وان‌پلاس در حدود ۷۵۰ هزار عدد رسیده است. بر اساس اخبار منتشر شده در انجمن این شرکت درخواست برای خرید به بیش از یک میلیون رسیده است که تقریبا می‌توان گفت رکورد سال پیش را به راحتی شکسته است. البته این درخواست برای خرید بوده و هنوز خرید نهایی نشده اما دلیلی هم برای عدم خرید نیست! چرا؟ در ادامه همراه باشید.

وان‌پلاس ۲ باز هم به عنوان قاتل پرچمداران معرفی شد. این دستگاه از نظر امکاناتی رقابت خاصی را نمی‌تواند با دستگاهی مانند موتو استایل داشته باشد اما وقتی فاکتور قیمت را در نظر بگیریم، دستگاه بسیار مناسبی قلمداد خواهد شد. $۳۲۹ برای مدل ۱۶ گیگابایتی و $۳۸۹ برای مدل ۶۴ گیگابایتی قیمت بسیار رقابتی را فراهم کرده است.

سال گذشته مدیرات این شرکت بر این باور بودند که میزان فروش به ۳۰ الی ۵۰ هزار عدد برسد اما فروش یک میلیونی را تجربه کردند. بسیار پیش‌بینی واقع بینانه‌ای بوده است اما این بار انتظار دارند میزان درخواست  ۵۰ برابر نیز باشد! اکنون به نظر میرسد کمی رقابت برای این شرکت با توجه به رونمایی های موتورولا سخت شده باشد و این عدد کاملا تحت تاثیر قرار بگیرد. نیویورک، سانفرانسیسکو، لندن، پاریس، برلین، میلان، دهلی نو، بنگلور و جاکارتا شهر هایی هستند که هدیه های ویژه ای نیز از سوی شرکت بابت خرید این محصول دریافت می‌کنند.

نظر شما چیست؟ آیا موفقیت سال قبل تکرار خواهد شد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Over-1-million-requests-for-OnePlus-2-invitations-have-been-received_id72162″ target=”blank” background=”#06a570″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: میزان درخواست وان پلاس 2وان پلاس 2

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

    1. داداش بیشتر کشور ها برای خرید این گوشی مثل ایران هستن چون فروش این محصول محدودیت خاصی داره یعنی باید با دعوت نامه این محصول تهیه کنید به خاطر همین بیشتر کشور ها مثل ایران این محدودیت رو دارند و به صورت انبوه این محصول در کشور یافت نمیشه

      0
      0

درج نظرات: