بستن
ترنجی

اولین تصاویر ثبت شده با دوربین LG V10

no thumb

امروز، ال جی از گوشی هوشمند جدید خود با نام V10 رونمایی کرد و درست است که ما یک انتظار فوق العاده از دوربین این گوشی نخواهیم داشت، اما باید بگوییم که این بدین معنی نیست که با دوربین بدی در این گوشی طرف هستیم.

به هر حال اولین تصاویر ثبت شده با دوربین ال جی وی ۱۰ آماده شده تا خودتان در مورد نوشته های ما در خط بالا قضاوت کنید. با ما همراه باشید.

خوب ما بسیار خوش شانس بودیم که توانستیم همین امروز، و پس از معرفی ال جی وی ۱۰، چند عکس سریع را با دوربین این گوشی هوشمند بیندازیم. آن هم درست پشت سر نمایندگان از همه جا بی خبر ال جی که در حال برگزاری مراسم معرفی این گوشی بودند!

تصاویر ثبت شده با این گوشی در زیر آماده است تا در مورد دوربین این اسمارت فون اطهار نظر کنید، اما این نکته را هم فراموش نکنید که شاید گوشی در دست ما و دوربینش یک نسخه ناتمام از دستگاه باشند که این جا توسط ال جی صرفا جهت رونمایی استفاده شده باشند. پس شاید تصاویر در دوربین دستگاه های نهایی به همین جهت، با این تصاویر متفاوت باشد.

LG-V10---first-camera-samples

 LG-V10---first-camera-samples (1)

LG-V10---first-camera-samples (2)

LG-V10---first-camera-samples (4)

LG-V10---first-camera-samples (3)

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/LG-V10-first-camera-samples_id74300″ target=”blank” background=”#159f84″]phonearena[/su_button]

0
0

حسین عامریان

نویسنده حسین عامریان

۲۲نظر

 1. دیروز تو خبر اول شدن z5 تو سایت dixomark تقریبا همه طرفدارای الجی سامی اچ تی سی آیفون اومدن مثل بچه آدم تبریک گفتن و ترول بازی درنیاوردن.
  حالا امروز تو پستهای lg v10 همه طرفدارای اچ تی سی سامی آیفون اومدن مثل بچه آدم نظر دادنو تعریف و تمجید کردن از این گوشی عالی و از جسارت الجی در اولین بودنها.
  :rose:

  0
  0
 2. ممنونم از شما. نظرات پاکسازی شد. دوستان خوبم، هیچ چیز برای یک نویسنده بدتر از این نیست که بخواد نظرات خوانندگان پست هاش رو حذف کنه، اما برخی از دوستان کاری می کنند که چاره ای جز حذف کردن باقی نمی مونه. لطفا رعایت کنید. ممنونم.

  0
  0

درج نظرات: