1 × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سامسونگ نام تجاری S Foldable را برای دستگاه های تاشو خود ثبت کرد

امیرحسین ملکی

نوشته

1 هفته قبل | یک دیدگاه | سامسونگ

انتظار می رود سامسونگ امسال تنوع عرضه گوشی های هوشمند تاشو خود را بیشتر کند. اما قبل از هرگونه معرفی رسمی، این شرکت درخواست علامت تجاری خود برای نمایشگرهای S Foldable را ثبت کرده است که نشان دهنده نام و نوع کاربرد تاشو مورد استفاده در دستگاه های انعطاف پذیر آینده است.

نام تجاری S Foldable

بر اساس گزارش LetsGoDigital، غول فناوری کره ای برای نام “S Foldable” تقاضای علامت تجاری در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) و اداره مالکیت معنوی کره (KIPO) کرده است. این خبر در میان شایعات دیگر در مورد معرفی قریب الوقوع گلکسی Z Fold 3 و گلکسی Z Flip 3 منتشر می شود. اگرچه این دستگاه ها احتمالاً در آینده با طراحی های مشابه مدل قبلی خود وارد بازار می شوند، اما ظاهرا این شرکت در حال کار بر روی یک دستگاه جدید تاشو با لولای دوگانه نیز می باشد.

نام تجاری S Foldable

نام تجاری S Foldable

یکی از جنبه های منحصر به فرد در مورد صفحه نمایش S Foldable احتمالاً طراحی لولای مشترک آن است که نشان می دهد این گوشی هوشمند تاشو از دو مکانیزم لولا برای یک نمایشگر واحد بهره می برد؛ یعنی گوشی شما می تواند دو بار تا شود. این گزارش همچنین اضافه می کند که این فناوری ممکن است با گوشی گلکسی Z Fold Tab که احتمالا تا اواخر سال جاری رونمایی می شود نیز، دیده شود، اما به احتمال زیاد تاریخ عرضه آن تا سال 2022 به تعویق بیفتد. حرف “S” در این نام تجاری ممکن است اشاره ای به لولای دوگانه دستگاه باشد؛ طرح تاشو، مانند تصویر مطلب، که شکل S خود را به نمایش می گذارد.

در گذشته، ما از دستگاه های ثبت اختراع شده سامسونگ که دارای طرح تاشو S یا Z هستند، گزارش داده بودیم. بنابراین، این نام تجاری ممکن است اقدام این شرکت برای نهایی شدن طراحی دستگاهی باشد که قرار است به زودی معرفی شود. متأسفانه، این مورد هنوز هم یک علامت تجاری است، بنابراین جزئیات دقیق تر در مورد عرضه آن در آینده، هنوز نامعلوم است.

تبلت تاشو سامسونگ با ۲ لولا در حق اختراع سامسونگ دیده شد

نظر شما راجع به طراحی دستگاه تاشدنی جدید سامسونگ و ثبت نام تجاری S Foldable توسط این شرکت چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  ببینیم دست پخت جدیدش چی میشه😋

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,217 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,911 ترنج
 3. 3# m.b - 14,101 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,139 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,534 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,960 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,938 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,774 ترنج
قاصدک 24
تترایران
امیرحسین ملکی
امیرحسین ملکی
کانال تلگرام ترنجی