بستن
ترنجی

Emoji ها زنده خواهند شد؛ سونی در حال تدارک ویدئوهایی خلاقانه است

no thumb

با توجه به گزارش منتشر شده از منابع صنعت سرگرمی، شکلک اموجی (Emoji) خود را برای ایفای نقش در یک انیمیشن، آماده می‌کنند. سونی پیشنهادی به دو استودیو (پارامونت و یونیورسال) داده است تا هفت‌چهره جدید در دنیای کودکانه را با اموجی‌های کنونی خلق کنند. Anthony Leondis قرار است فیلم را کارگردانی کند. Anthony Leondis همان فردی است که انیمیشن پاندای کنگ‌فوکار را در رزومه خود دارد. همراه باشید.

خندانک‌های زیادی در قسمت کیبورد شما فراهم شده است. می‌دانید در اصل این قضیه مربوط به یک برند سازی اسمی از همان ابتدای کار است تا زمانی که شما یک اموجی دیدین، سریع به یاد انیمیشن‌های سونی افتاده و این می‌تواند کلید موفقیتی برای برند سازی باشد. سونی قرار است با استودیو های مذکور روابطی را برقرار کند که مثلا شخصیت خنده با اشک شوق یکی از عوامل بازی آن در صحته باشد.

e-1

این پروژه در مرحله نوشتن داستان برنامه (storyboard) قرار دارد و هنوز به صورت کامل سونی شکلکی را به صورت اختصاصی برای خود خریداری نکرده است. به احتمال زیاد ۷ الی ۸ شکلک مختص سونی خواهد شد.علاوه بر این برنامه ریزی شده است تا این سری انیمیشن‌ها با صدای افراد معروف نیز رکورد شود تا تضمینی برای فروش قرار گیرد.

در هر صورت عده‌ای نیز خبر دادند که سونی در حال ساخت فیلم‌های سریالی اندروید در مقابل iOS است و این یعنی همان برند سازی که در ابتدا برای شما گفتیم. افراد در سن کم با چنین ویدیوهایی می‌توانند اندروید را توسط سونی شناساسیی کرده تا در آینده سونی را تنها نماینده اندروید تصور کنند! بحث جالبی خواهد بود. نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Sony-developing-animated-Emoji-movie_id71838#7C6R8zpDv0RcP8Mr.97″ background=”#0fc5b7″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اموجیانیمیشن اموجیسونیشکلک های اموجی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۴نظر

درج نظرات: