بستن
ترنجی

اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶ اج ویژگی‌های بهتری را در جهت کاربردی تر شدن دستگاه ارائه داده است

no thumb

سامسونگ در سال جاری دل را به دریا زد و اولین دستگاه با دو لبه خمیده خود را معرفی کرد. سری اج سامسونگ دستگاه‌های بسیار جذاب هستند اما این سری اسمارت فون ازنظر نرم‌افزاری آن‌چنان که باید قوی باشند نبوده و بیشتر در بین کاربران این دو لبه خمیده به‌عنوان قسمتی زیبا کننده لقب گرفته بود تا قسمتی کاربردی اما اندروید ۶ نزدیک است و به نظر می‌رسد سامسونگ برای این نسخه فکرهایی بزرگ در سر دارد. در ادامه همراه باشید.

به گفته منبع در حق سری نوت اج کوتاهی شد و این لبه خمیده در آن دستگاه نادیده گرفته شد اما سامسونگ برای گلکسی اس ۶ اج اشتباه نوت اج را تکرار نکرده و با لبه‌ای کم انحناتر دستگاه زیبایش را وارد بازار کرد. در ویدیو منتشرشده شاهد هستید که لبه دستگاه می‌تواند آخرین اپلیکیشن های اجراشده بر روی دستگاه را نیز نمایش دهد. Quick tools اضافه‌شده است و دسترسی سریع‌تر به قسمت‌های کاربردی را فراهم می‌آورد. S Planner – Twitter Trends – Yahoo Finance و Sports اپیلکیشن هایی هستند که قابلیت‌های کاربردی‌تری را با استفاده از دسترسی‌های ایجادشده توسط سامسونگ به دستگاه اضافه کرده‌اند. دید شما به لبه‌های اس ۶ اج به‌صورتی باشد که می‌خواهید قسمتی اضافه بر صفحه‌نمایش اصلی به‌عنوان دستیار کمکی داشته باشید!

نظر شما چیست؟ راه‌های دیگری برای تکامل این قسمت در نظر دارید؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/12/27/marshmallow-significantly-improves-edge-panels-on-the-galaxy-s6-edge/” target=”blank” background=”#6AB999″]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: اندروید 6اندروید 6 برای گلکسی اس 6 اجگلکسی اس 6 اجمشخصات اندروید 6 برای گلکسی اس 6 اج

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۱نظر

درج نظرات: