7 + 8 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گواهینامه IP68 زنفون ٨ مینی تأیید شد

نیما جلالی

نوشته

2 هفته قبل | 3 دیدگاه | ایسوس

زنفون ٨ مینی گوشی جذابی به نظر می‌رسد. وجود جک ٣.۵ میلی‌متری هدفون، نمایشگری با رفرش ریت بالا و حالا، خبر ضدآب بودن این گوشی، همگی به مانور بالای ایسوس در این گوشی اشاره دارند. بله درست متوجه شدید. گواهینامه IP68 زنفون ٨ مینی در تیزر رسمی جدید این گوشی تأیید شده است.

گواهینامه‌ IP68 زنفون ٨ مینی

این روز‌ها، اخبار نسبتاً زیادی از زنفون ٨ مینی به دست‌مان می‌رسد. تیزرهای مختلف، اطلاعات لو رفته و رندرهایی که از این گوشی منتشر می‌شوند، هر روز اطلاعات بیشتری از گوشی کامپکت جذاب ایسوس به ما می‌دهند. دیروز، از رندرها و قاب محافظ زنفون ٨ مینی گفته بودیم.

 

رندر زنفون ٨ مینی منتشر شد

 

حال به گفته یک توئیتر به نام Ankit، تیزر رسمی جدیدی از زنفون ٨ مینی منتشر شده است. در این تیزر، گواهینامه IP68 برای زنفون ٨ مینی تأیید شده است. جزئیات میزان مقاومت این گوشی در برابر گرد و غبار و آب گفته نشده است.

گواهینامه IP68 زنفون ٨ مینی

شاید دلیل اصلی این امر، حذف موتور مکانیکی دوربین چرخان باشد. ایسوس با حذف این قابلیت، کاربران نسبتاً زیادی را معترض کرد. اما به نظر می‌رسد که حذف دوربین چرخان، مزیت‌هایی هم داشته است. این مزیت، می‌تواند به قیمت ضد گرد و غبار و آب شدن گوشی تمام شود. به نظر می‌رسد که حرکت ایسوس منطقی بوده باشد.

همچنین با حذف دوربین چرخان، ضخامت زنفون ٨ مینی کاهش چشمگیری داشته است. در عوض، جک ٣.۵ میلی‌متری هدفون نیز به زنفون ٨ مینی بازگشته است. یکی از اهداف اصلی ایسوس در ساخت این گوشی، طراحی را به عنوان یکی از محوریت‌های اصلی در نظر گرفته‌ است. وجود همزمان قابلیت ضدآبی و جک ٣.۵ میلی‌متری هدفون، خبر جذابی در این گوشی است.

 

تیزر جدید Zenfone 8 ایسوس از بازگشت جک هدفون به این گوشی حکایت دارد

 

با تمام این اوصاف، آیا زنفون ٨ مینی را به عنوان یک پرچمدار با ابعاد کامپکت، شایسته می‌دانید؟ کدام بخش این گوشی برای شما جذابیت بیشتری دارد؟ فکر می‌کنید چه ویژگی‌های دیگری در این گوشی وجود داشته باشند؟

Ankit

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. M.Y
  M.YMahdiy
  ترنجِ نرسیده

  چه خوب…
  😅

 2. M.Y
  M.YMahdiy
  ترنجِ نرسیده

  به شدت منتظرشم

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  ببینیم چه میکنه😇

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,424 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,989 ترنج
 3. 3# m.b - 14,141 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,247 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,602 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,996 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,990 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
نیما جلالی
نیما جلالی
رو نوک قله ☝️
کانال تلگرام ترنجی