1 × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ هم قبل از معرفی رسمی لو رفتند

نوشته

9 ماه قبل | یک دیدگاه | اپل، رندر

دقایقی پیش با هم آیفون ۱۲ پرو مکس را پیش از معرفی رسمی دیدیم. مراسم رسمی معرفی آیفون ۱۲ امشب ساعت ۲۰:۳۰ است. حالا اما همچنین آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ هم قبل از معرفی رسمی لو رفتند. این دو آیفون نیز همانطور که از پیش انتظار داشتیم، با طراحی شبیه به آیفون ۱۱ اما با رنگ های کمی متفاوت  لبه های صاف ارایه خواهد شد.

آیفون ۱۲ مینی

آیفون ۱۲ مینی

آیفون ۱۲ مینی

 

آیفون ۱۲ مینی قرار است که با نمایشگر کوچکتر ۵.۴ اینچی مجهز شود. هنوز درباره رزلوشن دقیقا یا حتی تراشه آن اتفاق نظر وجود ندارد. برخی می گوید که تراشه آن اپل B14 خواهد بود که یک تراشه میان رده است ولی هنوز معرفی رسمی نشده است.

از نظر دوربین به نظر نمی رسد که با مدل عادی تفاوتی وجود داشته باشد. هر دو دستگاه یک دوربین دوگانه روی قاب پشتی دارند. از نظر حافظه داخلی نیز هر دو دستگاه با حداقل حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی آغاز می شود که به نظر ما در سال ۲۰۲۰ یک ناامیدی برای موبایل پرچمدار است.

آیفون ۱۲

آیفون ۱۲

آیفون ۱۲

آیفون ۱۲ ساده و آیفون ۱۲ مینی طبق انتظار رنگ گسترده تری برای انتخاب دارند: سیاه ، آبی ، ترنجی طور 😎، قرمز و سفید. این دوره نیز مشابه سال گذشته است، مدل های Pro تمایل بیشتری به رنگ های کمتر دارند.

صحبت از آیفون ۱۲ مینی شد، به نظر نمی رسد ناچ آن آنچنان که برخی شایعات ادعا می کنند، کوچکتر باشد. در واقع، در صفحه 5.4 اینچی کاملاً بزرگ به نظر می رسد و فضای کمی در کنار آن قرار دارد.

نظر شما چیست؟ این طراحی برای آیفون های جدید برای شما جذاب است؟ برای من خیلی مهم است که مدل های ارزان تر هم نمایشگر OLED دارند و آن حاشیه ضخیم دور آیفون ۱۱ (نه مدل پرو) به اندازه مدل پرو کاهش میابد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  من به صفحه نمایش زیر 6 اینچ هیچچچچ علاقه ای ندارم

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,523 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,622 ترنج
 3. 3# m.b - 14,935 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,972 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,142 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,145 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,098 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی