4 × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ویروس کرونا مدیران هواوی شرکت کننده در MWC 2020 را به قرنطینه می فرستد

سینا عطایی

نوشته

7 ماه قبل | 10 دیدگاه | MWC 2020 ، پزشکی و سلامت ، هواوی

شاید باور نکنید اما ویروس کرونا مدیران هواوی شرکت کننده در MWC 2020 را به قرنطینه می فرستد. هواوی مدیران ارشد و کارمندان خود را که در کنگره جهانی موبایل شرکت می کنند به مدت ۱۴ روز پیش از آغاز این رویداد قرنطینه می کند تا از عدم ابتلای آنان به ویروس کرونا اطمینان حاصل شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

ویروس کرونا

ویروس کرونا و هواوی

ویروس کرونا و هواوی

هفته آینده مدیران ارشد شرکت هواوی  قرنطینه ای ۱۴ روزه را آغاز می کنند تا به شرکت کنندگان در کنگره جهانی موبایل اطمینان دهند از شر ویروس کرونا در امان هستند. پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ هزار نفر به بارسلونا سفر کنند تا در رویداد سالانه کنگره جهانی موبایل یا MWC شرکت کنند. اما نگرانی درباره سلامت افراد در این رویداد سبب شده کسب و کارهای مختلف از شرکت در آن خودداری کنند، حضور کمرنگی داشته باشند یا مدیران ارشد آنها در این نمایشگاه حضور نیابند.

در این میان هواوی از جمله شرکت هایی است که سعی دارد ایمنی را به طور کامل رعایت کند. این شرکت اعلام کرده کارمندان چینی که قرار است در کنگره جهانی  ۲۰۲۰ شرکت کنند  از مدیران ارشد گرفته تا نمایندگان و کارمندان بخش سرویس به مدت ۱۴ روز قبل از برگزاری کنگره جهانی موبایل وارد قرنطینه می شوند تا تضمین شود آنان به کرونا مبتلا نیستند.

هنوز مشخص نیست این افراد مدت قرنطینه را در کجا می گذرانند. اما به گفته مقامات ایالت کاتالونیا ، تا به حال  به هتل های بارسلونا اعلام نشده از آنها به عنوان منطقه قرنطینه برای کارمندان هواوی استفاده می شود. از سوی دیگر هواوی  قصد دارد از کارمندان خود در اروپا نیز کمک بگیرد. سخنگوی این شرکت اعلام کرده است: قرار است بیش از ۱۲ هزار نفر در اروپا و افرادی که در چین  حضور نداشته اند و در معرض بیماری کرونا نبوده اند نیز  نقش برجسته تری در تمام رویدادهای کنگره جهانی موبایل داشته باشند.

ویروس کرونا نمایشگاه MWC 2020 را تحت تاثیر خواهد گذاشت اما جای نگرانی نیست، حداقل امیدواریم. نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. The Destroyer
  The DestroyerThe Destroyer
  ترنج لاگژری
  6
  5

  دوستان من به یه موضوعی در مورد این ویروس پی بردم… این ویروس اونقدرا که در رسانه‌ها بولدش میکنن قدرت نداره… ببینید کلا از ۲۵۰۰۰ نفری که مبتلا شدن ۴۰۰ نفری مردن که هیچ کدوم هم پیش زمینه سالمی ندارن و اکثرا دچار مشکلاتی بودن…. مشکل این ویروس اینه که به شدت زود انتقال پیدا می‌کنه و این که همه رو هم می‌فرستن تو قرنطینه دلیلش همینه وگرنه واقعا شاید به اندازه دیگر ویروس‌هایی که قبلاً اپیدمی شده بودن مهلک نیست… حتی خود دولت چین هم مثل یه ویروس مرگبار باهاش برخورد نکرده…

 2. Chalton
  ChaltonBENI.chalton
  ترنجِ نرسیده
  10
  12

  خطرناک تر از کرونا طرفدارای هوآوی و شیائومی هستن
  بعد از اسلحه دومین تجارت پر سود دنیا دارو هست حالا حسابش رو بکنید که چرا هر چند سال یه ویروس جدید اونم به صورت همه گیر به وجود میاد.

 3. Avatar
  CAT
  ترنجِ نرسیده
  2
  3

  این ویروس خیلی خطرناکه بخاطر همون خیلی قاطع و شدت برخورد میکنن هزار نفر مردن چهارصدتا که خوبه! هر هفته قوی تر و شکلش جدیدتر میشه تو یافت آباد یه عکس بود که ریخته بودن یه نفر قرنطینه کردن خدا از سر بگذرونه

 4. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  2
  2

  چقدر بده این ویروس

 5. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنج لاگژری
  3
  1

  سولاختون رو بچسبید که اگه توی ایران بگیرین
  مستقیما می‌رسد اون ور آب

 6. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  عجب داستانی شده

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 14,981 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,681 ترنج
 3. 3# m.b - 10,811 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,616 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,374 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,244 ترنج
 7. 7# Peiman - 8,082 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 7,921 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 7,627 ترنج
 10. 10# Mahdi - 7,553 ترنج
کانال تلگرام ترنجی