5 × دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گوشی گران قیمت دیگری جانشین گوشی گران گوگل پیکسل می‌شود!

جلیل جعفری

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار رسمی ، اسمارت‌فون ، گوگل ، موبایل

قرار است تا پایان سال کنونی میلادی گوشی هوشمند جدیدی به عنوان ادامه و دنباله گوشی Google Pixel ساخته و عرضه شود و این خبر و اطلاعات را ریک اوسترلو، نایب رییس بخش سخت‌افزار شرکت گوگل، تایید کرده است.

اوسترلو با اشاره به این گوشی گفته است:

«مخاطبان می‌توانند انتظار داشته باشند که در پایان سال جاری شاهد جانشین گوشی هوشمند Google Pixel باشند؛ هر چند اکنون نمی‌توان تاریخ دقیق ارایه آن را اعلام کرد. ساخت گوشی جانشین امروزه به امری بدیهی و متداول در صنعت ساخت تلفن همراه تبدیل شده است و علاقه‌مندان محصولات گوگل نیز حق دارند تا شاهد بروز چنین اتفاقی در این شرکت باشند»

نسل کنونی گوشی‌های گوگل پیکسل به دلیل قیمت بالایی که داشتند مورد استقبال قرار نگرفتند که اوسترلو در این خصوص با تاکید بر این که «گوشی‌های گوگل همچنان جزو گوشی‌های گران قیمت باقی خواهند ماند» به نوعی آب پاکی را روی دست همه مخاطبان ریخته است.

در همین حال، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گوشی‌های پیکسل در حال حاضر به دلیل نبود استقبال کاربران و مصرف کنندگان روی دست شرکت گوگل مانده‌اند و در چنین شرایطی گوگل امیدوار است تا با ساخت و ارایه گوشی جانشین این مساله را حل کند که باید دید با ساخت گوشی گران قیمت دیگر چه گونه این امر ممکن می‌شود!؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.gsmarena.com/google_confirms_pixel_successor_coming_later_this_year-news-23781.php”]gsmarena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 10,794 ترنج
  2. 2# Peiman - 8,011 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 7,323 ترنج
  4. 4# Milad7 - 6,972 ترنج
  5. 5# Sajad - 6,905 ترنج
  6. 6# Pouya - 5,882 ترنج
  7. 7# _V_ - 5,740 ترنج
  8. 8# m.b - 5,039 ترنج
  9. 9# Chalton - 4,830 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 4,240 ترنج
کانال تلگرام ترنجی