هشت − چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تماشا کنید: آموزش مفاهیم پزشکی به کمک هدست مایکروسافت هولولنز

عارف کمانی

نوشته

5 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

به راستی که هولولنز پنجره‌ای به سمت آینده است. پنجره‌ای که می‌تواند تصویری از آینده را به چشمان ما منتقل کند و آینده‌ی تکنولوژی و حتی بشریت را رقم بزند. با ترنجی همراه باشید…

هدست واقعیت مجازی هولولنز که مورد ستایش و تحسین بسیاری از منتقدان و طرفداران واقعیت مجازی قرار گرفته است٬ چیزی بیش از یک هدست است و می‌تواند حتی به امر آموزش نیز کمک شایانی بنماید. طبق گزارش ها هدست هولولنز بسیار به واقعیت حال نزدیک تر شده و تصویری بسیار بهتر را از دنیای واقعیت مجازی نسبت به نسخه‌ی اولیه‌ی خود عرضه می‌کند. هولولنز می‌تواند نگاه بسیاری را نسبت به دنیای تکنولوژی عوض کند و بسیاری را با این علم جذاب آشتی دهد. در تمامی کنفرانس‌های اخیر رموندی‌ها مقدار زمان و توجه بسیاری را به هولولنز اختصاص داده شده است و این نشان از توجه خاص این شرکت به این فناوری است.بسیاری از اهداف مایکروسافت در این هدست خلاصه می‌شود.

HoloLens2_0

در ویدیوی زیر که توسط مایکروسافت منتشر شده است٬ نشان داده می‌شود که متخصصان و پژهشگران چگونه می‌توانند با استفاده از هولولنز دست به اکتشافات بزنند و از این هدست انقلابی در امر آموزش دانشجویان استفاده نمایند. حالا با هم ویدیوی زیر را می‌بینیم.

[aparat]http://www.aparat.com/v/SWZ2y[/aparat]

نظر شما در این رابطه چیست؟ به نظر شما آیا به غیر از دنیای نجوم ٬ فضانوردی و پزشکی هولولنز در چه جاهای دیگری کاربرد خواهد داشت؟

[su_button url=”http://www.winbeta.org/news/new-hololens-video-shows-us-how-holograms-can-transform-medical-education” target=”blank” background=”#377431″]WinBeta[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Mm Mmnone

  خبر:
  Evan Blass
  وجود یک لومیا به همراه فلش برای دوربین جلو را لو داد

  http://………./evan-blass-teases-a-windows-phone-with-a-front-facing-flash/

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,784 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,724 ترنج
 3. 3# m.b - 13,932 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,842 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,400 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,118 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,883 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,875 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,764 ترنج
قاصدک 24
تترایران
عارف کمانی
عارف کمانی
Arefkamani@gmail.com
کانال تلگرام ترنجی