حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آپدیت اندروید ۱۲ گلکسی A01 سامسونگ عرضه شد

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | آپدیت، اندروید ۱۲، سامسونگ

در حالی که سیل اخبار درباره آپدیت اندروید ۱۳ سامسونگ است اما برخی دستگاه‌های اقتصادی کمی قدیمی‌تر هنوز آپدیت اندروید ۱۲ را دریافت نکرده‌اند. اگر Galaxy A01 دارید، خبر خوبی برای شما داریم. آپدیت اندروید ۱۲ گلکسی A01 سامسونگ عرضه شده است.

آپدیت اندروید ۱۲ گلکسی A01 سامسونگ

در حالی که بسیاری از گلکسی‌های سامسونگ در حال حاضر به‌روزرسانی اندروید 13 را دریافت کرده‌اند، گلکسی A01 اکنون به‌روزرسانی اندروید 12 سال گذشته را دریافت می‌کند.

بله، این گوشی هوشمند اقتصادی که اواخر سال ۲۰۱۹ رونمایی شد، در مقایسه با سایر گوشی های هوشمند سامسونگ، با یک سال تاخیر به روز رسانی را دریافت می کند.

گلکسی A01

گلکسی A01

آپدیت اندروید 12 گلکسی A01 با ورژن A015FXXU5CVK5 در کشور ازبکستان عرضه شده است. این به روز رسانی رابط کاربری One UI Core 4.1 و وصله امنیتی سپتامبر ۲۰۲۲ را به این گوشی هوشمند می آورد. این به روز رسانی ممکن است طی چند هفته آینده در کشورهای دیگر نیز ارائه شود.

اگر کاربر گلکسی A01 در ازبکستان هستید، می‌توانید به‌روزرسانی اندروید 12 را با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و روی دانلود و نصب، دانلود کنید.

سامسونگ گلکسی A01 را در اواخر سال 2019 با One UI Core 2.0 مبتنی بر اندروید 10 عرضه کرد. این دستگاه در آوریل 2021 به‌روزرسانی One UI Core 3.0 مبتنی بر Android 11 را دریافت کرد و حالا هم که نوبت به اندروید ۱۲ رسیده است. این دستگاه در پایان تعهد آپدیت سامسونگ برای دستگاه‌های اقتصادی خود است و در آینده، فقط هر چند ماه یک بار به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت می‌کند.

شما گلکسی A01 دارید؟ آپدیت اندروید ۱۲ آن را دریافت کردید؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)