حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شیائومی 12 اولترا از باتری 4900 میلی آمپری و شارژر 120 واتی استفاده می‌کند

نوشته

2 ماه قبل | بدون دیدگاه | شایعات، شیائومی

بر اساس اخبار جدید، منابع می‌گویند که پرچمدار جدید شیائومی با باتری 4900 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود و از شارژر 120 واتی پشتیبانی می کند. از آنجایی که در حال حاضر عرضه هیچکدام از پرچمداران شیائومی نزدیک نیست، آنها فکر می‌کنند که این پرچمدار می‌تواند همان شیائومی 12 اولترا باشد. اوایل امروز، وبلاگ نویس مشهور چینی برخی از پارامتر های گوشی هوشمند پرچمدار جدید شیائومی را فاش کرد.

او همچنین نشان می دهد که مانند شیائومی 12 پرو، این پرچمدار جدید شیائومی نیز از یک باتری تک سلولی استفاده می کند. با این حال، شیائومی 12 اولترا ظرفیت باتری بیشتری دارد و از نظر تئوری عمر باتری بیشتری نیز خواهد داشت. به یاد داشته باشید که شیائومی 12 پرو با ظرفیت باتری 4600 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود. اما در سال پیش نیز درباره شیائومی 11 و شیائومی 11 اولترا همین روند بزرگتر شدن باتری وجود داشت. پس در سری جدید پرچمداران شیائومی نیز این انتخاب منطقی به نظر می‌رسد.

شیائومی 11 اولترا

طبق این گزارش، یکی از مهمترین جنبه های شیائومی 12 اولترا باتری 4900 میلی آمپر ساعتی با فناوری باتری تک سلولی است. همانطور که همه می دانیم، راجع به شیائومی 12 پرو، شیائومی آن را به تراشه شارژ Surge P1 مجهز کرده است. شیائومی 12 پرو به کمک استفاده از تراشه Surge P1 به شارژ سریع 120 واتی دست یافته است. این یک فناوری شارژ سریع پرقدرت است که در گذشته برای باتری های تک سلولی کاملا غیرممکن بود.

مزیت های یک باتری تک سلولی چیست؟ 

مهم ترین مزیت باتری های تک سلولی در مقایسه با دو سلولی این است که می توانند فضای کمتری را اشغال کنند. به این ترتیب فضای بیشتری در اختیار سایر اجزای گوشی هوشمند قرار می‌گیرد. همچنین در یک ابعاد برابر به نسبت باتری های دو سلولی ظرفیت بیشتری دارند و مزایای بیشتری برای کنترل ابعاد بدنه دارند. بنابراين اکنون نیز پرچمدار جدید شیائومی از راه حل تک سلولی استفاده می کند. و این بدان معناست که این پرچمدار ممکن است از تراشه Surge P1 شیائومی نیز استفاده کند.

شیائومی ١٢ پرو و شیائومی ١٢ معرفی شدند: پرچمدارانی دوربین محور و قدرتمند!

تراشه Surge P1 شارژر 120 واتی شیائومی 12 پرو را ممکن کرده است

در مورد شیائومی Surge P1، نایب رئیس کمیته فنی گروه شیائومی بیان می کند هر چه ظرفیت باتری بزرگتر باشد، شارژ سریع آن دشوارتر است. مهندسان شیائومی همچنان به نوآوری و دستیابی به بهترین تعادل در سه بعد عملکرد شارژ، عمر باتری و ضخامت بدنه ادامه می‌دهند. آنها همچنین به شکستن رکورد سرعت شارژ در صنعت و رساندن زمان شارژ سیمی به حدود و زیر 10 دقیقه برای اولین بار ادامه خواهند داد. حتی این موفقیت نیز پایانی برای شیائومی نیست بلکه یک نقطه شروع جدید به شمار می‌رود.

این شرکت ادعا می کند که شیائومی Surge P1 به یک باتری تک سلولی با پشتیبانی از شارژر 120 واتی اجازه می دهد تا در عرض کوتاه ترین زمان ممکن شود. به طور مثال برای شارژ کامل باتری 4600 میلی آمپر ساعتی شیائومی 12 پرو، تنها 18 دقیقه زمان کافی است. شیائومی ادعا می کند که مفهوم شارژ تک سلولی 120 واتی، توسط گوشی های پرچمدار شیائومی برای اولین بار در صنعت ارائه شده است. این شرکت همچنین اولین شرکتی است که از سیستم سلول باتری 120 واتی 5C مبتنی بر گرافن رونمایی می کند.

 

نظر شما راجع به ظرفیت باتری 4900 میلی آمپری و شارژر 120 واتی شیائومی 12 اولترا چیست؟ این ارقام را برای پیشرفته ترین پرچمدار شیائومی قابل قبول می‌دانید؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
مصطفی‌ بشری