11 − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مشکل انتقال فایل به پوشه obb در اندروید ۱۱

اگر اینستاگرام ترنجی را دنبال کنید، احتمالا می دانید که پس از نخستین نگاه ترنجی به گلکسی اس ۲۱، حالا این دستگاه میهمان ماست تا بررسی شود و نظر ما درباره این دستگاه به شما ارایه گردد. پس از اعمال اولین آپدیت ارایه شده برای این دستگاه، در بخش انتقال بازی و نرم افزارها به مشکل برخوردم. در حقیقت مشکل انتقال فایل به پوشه obb و پس نصب چند نرم افزار مدیریت فایل و دیدن مشکل مشابه، به جستجو پرداختم. مشخص شد که مشکل کپی کردن فایل در obb مربوط به اندروید ۱۱ می شود و گویا یک موضوع سراسری در تمام دستگاه های مجهز به این سیستم عامل خواهد بود. اما راه حل چیست؟

مشکل انتقال فایل به پوشه obb

اگر شما در دنیای اندروید زندگی می کنید، یکی از خوبی ها این است که می توانید بازی ها و نرم افزارها را به راحتی بین دستگاه های مختلف ارسال کنید. این در بررسی موبایل های اندرویدی هم سهولت ویژه ای ایجاد می کند، چرا که برای تجربه بازی های سنگین نیازی به دانلود چند گیگابایتی نیست.

خب، برای انتقال بازی از یک گوشی به گوشی دیگر اندروید نیاز است که فایل های پوشه obb و data را هم منتقل کنید. در اندروید ۱۱ امکان انتقال فایل به پوشه obb از طریق خود دستگاه وجود ندارد. در حقیقت فقط فروشگاه های نرم افزاری تایید شده اجازه دسترسی به این پوشه را دارند. اما چطور این مشکل را حل کنیم؟!

خب نسبتا خیلی ساده! من در Reddit خواندم که شما نیاز به یک کامپیوتر دارید که دستگاه را به آن وصل کرده و عملیات انتقال را انجام دهید، به همین سادگی! و البته که خودم تست کردم و این راه حل پاسخگو بود.

راه حل مشکل انتقال فایل به پوشه obb

راه حل مشکل انتقال فایل به پوشه obb

پس اگر موبایل اندروید ۱۱ دارید، برای انتقال فایل به پوشه obb یا هر گونه تغییر درباره محتوای این پوشه، باید به کامپیوتر متکی باشید.

ترنجی

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mr.veyani
  mr.veyanimr.veyani
  ترنجِ نرسیده
  5
  3

  ریدم به این اندروید 11چقدر منتظرش بودم

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,742 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,274 ترنج
 3. 3# m.b - 13,187 ترنج
 4. 4# Sajad - 11,017 ترنج
 5. 5# Mahdi - 11,008 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,941 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,988 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,800 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,694 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی