ده − 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تمام فروشگاه های اپل تا ۸ فروردین ۹۹ رسما تعطیل شدند

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 5 دیدگاه | اپل، پزشکی و سلامت

بله، این هم به دلیل ویروس کرونا است! با اعلام رسمی اپل برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تمام فروشگاه های اپل تا ۸ فروردین ۹۹ تعطیل شدند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره تعطیل شدن فروشگاه های اپل بر اثر ویروس کرونا صحبت کنیم.

تعطیل شدن تمام فروشگاه های اپل

تعطیل شدن تمام فروشگاه های اپل

تعطیل شدن تمام فروشگاه های اپل

با توجه به شیوع بی وقفه ویروس COVID-19 در قاره ها و نواحی مختلف، شرکت اپل تصمیم گرفته تا کلیه فروشگاه های خود که در خارج از چین قرار دارند را  تا ۸ فروردین تعطیل کند.

اگر به خاظر داشته باشید شرکت کوپرتینویی صبح روز جمعه گفته بود که به سبب شیوع ویروس فاجعه بار COVID-19، کنفرانس جهانی توسعه دهندگان را تنها به صورت آنلاین برگزار می کند. حال تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل صبح روز شنبه اعلام کرده که کلیه شعب فروشگاه های اپل در خارج از چین، تا 27 مارس تعطیل خواهند بود. تنها مراکزی که طی این مدت به فعالیت خود ادامه می دهند فروشگاه های هنگ کنگ، ماکائو و تایوان هستند که در روز گذشته بازگشایی شده اند. شعب اسپانیا و ایتالیا نیز چند روز پیش فعالیت خود را متوقف کرده اند.

ظاهرا کلیه دفاتر اپل در خارج از چین، دارای قواعد کاری منعطف تری خواهند بود. کوک در خلال صحبت های خود اظهار داشت که در این دو هفته، کلیه کارگران روزمزد حقوق خود را بدون کم و کاست دریافت خواهند کرد. شرایط و اوضاع سلامتی کارکنان و خانواده های آن ها نیز تماما در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب کارگران می توانند دوران نقاهت خود را به صورت کامل گذرانده و یا به پرستاری از فرد مبتلا در خانواده بپردازند. در دوران قرنطینه هم نیازی به حضور در محل کار نخواهد بود.

کوک همچنین به تجارب چینی ها در طی این مدت اشاره کرد و گفت موثرترین راه برای به حداقل رساندن انتقال ویروس کرونا، کاهش میزان رفت و آمد و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی است. از آنجایی که نرخ ابتلا در مناطق دیگر به شدت در حال رشد است، اپل قصد دارد تا اقدامات لازم را جهت کاهش این بیماری انجام دهد. ظاهرا بخش جدیدی به اپلیکیشن Apple News اضافه خواهد شد که کاربران می توانند اخبار بعدی را در آنجا پیگیری کنند. همچنین افراد باید تا زمان بازگشایی فروشگاه ها، برای دریافت خدمات و پشتیبانی از وب سایت اپل کمک بگیرند.

نظر شما درباره تصمیم اپل برای عدم شیوع ویروس کرونا چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Monarch
  Monarchmonarch
  ترنجِ رسیده

  پرداخت حقوق و مزایا بدون کم کاست مقایسه بشه با کارفرمایان و باقی حقوق پردازان ایران :/

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  مردم ایران کرونا را به شوخی گرفتن 😐

 3. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنج لاگژری

  اگه اینا دارن کنترل می‌کند پس کاری که ما میکنیم چیه😂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,228 ترنج
 3. 3# m.b - 14,429 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,567 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,796 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,073 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی