8 + یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ شبیه گلکسی A8s خواهد بود

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 9 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

شایعه ای که امشب می خوانیم موضوعی است که چند روز پیش در حساب یکی از منابع موثق نزدیک به سامسونگ منتشر شد. این موضوع آنقدر بدیهی و قابل انتظار است که ما فکر نکردیم نیاز باشد آن را پوشش خبری بدهیم. این روزها اما منابع خبری مختلف درباره آن می نویسند و ما نیز فکر کردیم که بد نیست آن را مرور کنیم. یک هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم افکت بازشدن دوربین سلفی گلکسی A8s بسیار زیباست و حالا گفته می شود افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ شبیه گلکسی A8s خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

خانواده گلکسی اس ۱۰

خانواده گلکسی اس ۱۰

اگر به خاطر داشته باشید در صفحه قفل گلکسی A8s می توانید می تواند با سوایپ از روی دوربین سلفی وارد آن شوید. خب حقیقتا اگر حوصله دارید پس از ژست ژانگولرطور (!) درباره دوربین سلفی را تمیز کنید و عکس بگیرید، خب، مبارک باشه!

موضوع جالب تر برای ما درباره افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی A8s درباره دایره نورانی است که پس از باز شدن دوربین، دور آن می چرخد. این تصویر را به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید. به هر حال خلاقیت در هر سطحی که باشد، چه جزیی و چه اساسی، قابل ستایش است و باید آن را ستود. البته اینجا بخش سوایپ از روی دوربین سلفی به پایین برای باز شدن مردم افزار دوربین حقیقتا کاربردی نیست اما افکت بصری باز شدن آن جالب است.

حال همین افکت نورانی و سوایپ برای باز شدن دوربین سلفی در گلکسی اس ۱۰ نیز احتمال قوی حضور خواهد داشت. البته همانطور که گفت این سوایپ کردن از روی دوربین یا اطراف آن باعث کثیف شدن آن میشود و نمی دانیم که چرا سامسونگ تصوری برای مفید بودن کرده است. نظر شما درباره این موضوع چیست؟ این افکت را برای باز شدن دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ می پسندید؟

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Dariushrd
  DariushrdDariushrd
  ترنجِ رسیده
  17
  13

  واقعا چه خبر مهمی…پشمهایم ریخت

 2. Ainaz_Marouf
  Ainaz_MaroufAinaz_Marouf
  ترنجِ نرسیده
  10
  16

  این همه خبر در مورد اس 10 اخرش ی سوراخ دو گانه زشتی اون گوشه حداقل ی دونه بود قابل هضم بود . اخه چ فایده باور کنید اوپو فایند اکس طراحی بهتری داره نسبت به اس 10 پلاس

 3. Avatar
  SoheylzSoheylz
  ترنجِ نرسیده
  5
  3

  نمیدونم ملت چرا هنوز گوشی رو دستشون نگرفتن در موردش نظر میدن.تو از کجا میدونی بده بذار معرفی بشه بعد قضاوت کن.با کیا شدیم ۸۰ میلیون خدایا….

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,502 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,185 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,408 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,818 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,554 ترنج
کانال تلگرام ترنجی