3 × 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قلم S Pen گلکسی نوت 9 ویژگی های مربوط به بازی دارد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 5 دیدگاه | سامسونگ

درباره گلکسی نوت 9 باید گفت که امسال همه بارها روی دوش قلم S Pen این دستگاه است. ما می دانیم که قلم گلکسی نوت 9 می تواند بسیار جذاب باشد و اینکه قلم گلکسی نوت ۹ با بلوتوث می تواند در نقش شاتر از راه دور یا دکمه کنترل موسیقی عمل کند یا مکانسیم شارژ S Pen بلوتوث دار گلکسی نوت 9 می تواند بسیار جذاب باشد اما این ها هیچکدام رسمی نیستند. امروز طی یک اظهار نظر رسمی از مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ یعنی آقای Dj Koh می بینیم که قلم S Pen گلکسی نوت 9 ویژگی های مربوط به بازی دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

قلم گلکسی نوت 9

قلم گلکسی نوت 9

همانطور که در مطلب قبلی اظهار نظر رسمی Dj Koh درباره حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر گلکسی اس 10که اپتیکال نیست اما تجربه کاربری بهتری ارایه خواهد کرد را دیدیم، وی درباره گلکسی نوت 9 نیز صحبت کرده است، البته به عبارت صحیح تر درباره قلم S Pen گلکسی نوت 9 !

در یک اظهار نظر کوتاه اما جالب می بینیم که گفته می شود قلم S Pen گلکسی نوت 9 ویژگی های جدید بسیاری خواهد داشت و یکی از این موارد را مربوط به ویژگی مرتبط با بازی عنوان می کند! اینکه تصور کنیم قلم S Pen در گلکسی نوت 9 چه ویژگی خاصی به بازی ها اضافه می کند و اینکه آیا این ویژگی به بلوتوث دار بودن آن مربوط است یا نه هم مشخص نیست. به هر حال روی این قلم یک دکمه بیشتر وجود ندارد و علاوه بر آن به سبب شکل طراحی اش اصلا به نظر نمی رسد وسیله خوبی برای کنترل از راه دور بازی باشد!

شما چطور فکر می کنید؟ کمی قوه تخیل خود را به کار بیاندازید و ببینید چطور می توان از S Pen در گلکسی نوت 9 به نفع بازی ها سود برد!

UniverseIce

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  HiKaHiKa
  ترنجِ نرسیده
  5
  3

  شاید بشه توی یک بازی خاص مثل تیر اندازی به اهداف، از قلم به عنوان اسلحه استفاده کرد. از فاصله ۱۰ ۲۰ سانتی متر بگیریش و با هر فشار دادن دکمه روی قلم، توی بازی اسلحه شلیک بشه و تیر ما دقیقا جایی بخوره که نوک قلم له اون سمت نشونه رفته.
  یا اینکه حسگر هایی در قلم به کار گرفت + یک دکمه اضافی و از قلم به عنوان یک نوع دسته کنترل بازی اما به صورت ساده استفاده کرد

 2. رسول آریان
  رسول آریانRasoul_Arian
  ترنجِ خیلی رسیده
  6
  19

  فکر میکنم روی قلم میکروفون داشته باشه.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,334 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,941 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,200 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,986 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی