بیست − دوازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیا این نمونه اولیه گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) است؟

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 4 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

سامسونگ گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) پرچمدار سال ۲۰۱۹ کره ای ها خواهد بود و از این بابت می تواند خیلی برای آنها اهمیت داشته باشد که دهمین سالگرد خانواده گلکسی اس است. البته این بحث سالگرد ها را اپل خیلی برجسته کرد اما به هر صورت امسال که دهمین سالگرد گلکسی اس (Galaxy S) سامسونگ هم سعی می‌کند از این موضوع استفاده کرد و علاوه بر ارزش یک دستگاه انقلابی تر توجه کاربران را به این نسل بیشتر کند. حالا یک تصویر لو رفته که ادعا می‌شود مربوط به نسخه پیش تولید گلکسی اس ۱۰ است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه صحبت کنیم.

این یک رندر غیر رسمی از گلکسی اس ۱۰ است و موضوع غیرعادی یا انتظار را نشان نمی دهد. نمایشگر کم حاشیه تر از پیشین شده و دوربین دوگانه وسط قاب پشتی با گوشه های گرد تر دیده می شود. شایعات به ما یک تصویر از نمونه پیش‌تولید گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) را نشان می دهند که ما به عنوان تصویر اصلی مطلب آن را برای شما قرار داده ایم. این تصویر را می‌توانید پایین تر هم ببینید:

این تصویر که خیلی به هم نمی‌رسند واقعی باشد ادعا می‌شود که مربوط به نمونه پیش‌تولید گلکسی s۱۰ است. در هیچکدام از لبه های دستگاه حاشیه زیادی دیده نمی‌شود، اگر این دستگاه واقعی باشد می‌توان گفت که سامسونگ یا باید برای دوربین سلفی مکانیسم مکانیکی در نظر گرفته یا دوربین سلفی یکپارچه با نمایشگر را توسعه داده باشد. اگر دوربین سلفی مکانیسم مکانیکی داشته باشد شاهد دستگاهی شبیه به ویوو نکس (Vivo NEX) و اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) را شاهد خواهیم بود اما به دلیل سخت بودن ضدآب کردن چنین دستگاهی به نظر نمی‌رسد که سامسونگ بخواهد قابلیت به این مهمی را در حالی که آیفون ایکس این قابلیت را دارد، حذف کند. پس حالت دیگر این است که امیدوار باشیم سامسونگ دوربین سلفی زیر نمایشگر را توسعه داده باشد.

برای بلندگوی مکالمه چندی پیش در ترنجی خواندیم که سامسونگ در حال توسعه بلندگوی یکپارچه با نمایشگر است. موضوع دیگر حسگر اثر انگشت که روی قاب پشتی در بالا دیده نمی‌شد، اینجا احتمال دارد که سامسونگ حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر استفاده نماید. البته اگر آنها دوربین یکپارچه با نمایشگر را توسعه داده باشند، برای آنها خیلی سخت نیست که سیستم تشخیص چهره سه بعدی را نیز زیر نمایشگر جای دهند و بدین وسیله AR Emoji خود را غنی تر کند.

شما چطور فکر می‌کنید این تصویر می تواند واقعی باشد؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. احمد
  احمد
  ترنج لاگژری  5  3

  اگه این باشه که عالیه ولی قطعا این نیست

 2. Amir Hossein
  ترنجِ رسیده  4  3

  از واقعیت به دوره!

 3. رسول آریان
  رسول آریان
  ترنجِ خیلی رسیده  9  5

  شگفت انگیزه اگر این باشه

 4. romas
  romas
  ترنجِ رسیده  4  2

  فتوشاپه
  طرف انقدرم غیر حرفه ای کار کرده که حاشیه لبه ها با حاشیه صفحه نمایش تو یه خط موازی نیست

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,287 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,890 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,444 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 5,493 ترنج
 7. 7# _V_ - 4,694 ترنج
 8. 8# m.b - 4,419 ترنج
 9. 9# Mortazavi - 4,192 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 3,983 ترنج
کانال تلگرام ترنجی