4 + نوزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ساخت گوشی های هوشمند Huawei در هند آغاز شد

صدرا مخملی

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، اخبار رسمی شرکت‌ها ، هواوی

شرکت هواوی با همکاری بزرگ ترین سازنده تجهیزات الکترونیک در هند یعنی کمپانی فلکس، تولید گوشی هوشمند خود را در این کشور آغاز کرد.  بر اساس این گزارش، در اولین هفته اکتبر کارخانه فلکس در منطقه چنای هند، یکی از گوشی های مدل هانر را تولید می کند. گفتنی است، ظرفیت تولید این کارخانه در ابتدا ۳ میلیون گوشی خواهد بود. همچنین هواوی با ۲۰۰ مرکز ارایه سرویس و ۳۰ مرکز اختصاصی خدمات قوی ترین دفاتر خدمات پس از فروش خود را در هند خواهد داشت.

در کنار توسعه خدمات ، شرکت هواوی شبکه توزیع خود را نیز تا پایان سال ۲۰۱۶ به بیش از ۵۰ هزار خرده فروش خواهد رساند. شبکه خرده فروشی در هند ۳۵۰ توزیع کننده را برای ایجاد سیستم توزیع کشوری و جامع به کشور هند اضافه خواهد کرد.

شری راوی شانکار پراساد، وزیر فناوری اطلاعات، قوانین و عدالت کشور هند نیز در مراسم تحلیف در دهلی نو ، رسما از هواوی Made in India خبر داد.  وی افزود: من به هواوی بابت تولید محصولات ساخت هند تبریک می گویم. دولت هند به خاطر این اتفاق بسیار خوشحال است. بازار گوشی هوشمند در هند هر روز در حال رشد است و از آنجایی که هند به زودی تبدیل به دومین بازار بزرگ گوشی هوشمند در جهان می شود، دولت ما از کسب و کارهای بیشتری برای فعالیت در هند دعوت به عمل می آورد.

جای چن، مدیر اجرایی هواوی در هند نیز با بیان اینکه هواوی ۱۶ سال است که در هند فعالیت دارد گفت: ما همواره در حال توسعه  بازار هواوی در هند بوده ایم و امسال سال پراهمیتی را در هند خواهیم گذاشت.

همچنین پیتر زای، مدیر لوازم الکترونیک مصرفی هواوی در هند در این باره گفت: ما عملکرد قابل قبولی را در چند سال اخیر در بازار گوشی های هوشمند هند داشتیم و همواره پتانسیل تولید گوشی در هند را ارزیابی می کردیم و در نهایت کمپانی فلکس را برای تولید گوشی هایمان انتخاب کردیم.

بر اساس این گزارش، بازار هند برای هواوی بسیار ارزشمند است و این کمپانی در حال بازنگری وضعیت خود در هند است، زیرا هواوی از مشتریان وفاداری برای محصولات هر دو برند خود یعنی Huawei و Honor در هند برخوردار است .

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,885 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,900 ترنج
  3. 3# m.b - 12,609 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,709 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,356 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,494 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,865 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,598 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی