13 − ده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

وان‌پلاس فروش وان‌پلاس ۳ را برای بیش از یک ماه در ۲۴ کشور متوقف می‌کند

Avatar

نوشته

4 سال قبل | 5 دیدگاه | مطالب ترنجی

وان‌پلاس ۳، سریع‌ترین فروش را در بین دستگاه‌هایی که وان‌پلاس تاکنون فروخته، داشته است. به دلیل این‌که برای خرید وان‌پلاس ۳، دیگر مانند گذشته نیازی به دعوتنامه نیست، این دستگاه فروشی بهتر از انتظار این شرکت داشته است. به همین دلیل، وان‌پلاس مجبور شده است تا موجودی بیشتری را برای سفارش‌های جدید، به‌خصوص در اروپا تامین کند. این شرکت تصمیم گرفته است تا برای حل این موضوع، فروش جدیدترین گوشی خود را برای بیش از یک ماه در ۲۴ کشور متوقف کند. در ادامه همراه ترنجی باشید.

برای تامین موجودی مورد نیاز در بعضی از کشورها، فروش وان‌پلاس ۳ از ۹ آگوست تا ۱۲ سپتامبر در این بازارها متوقف خواهد شد: اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، استونی، فرانسه، یونان، هنگ کنگ، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی و اسپانیا. سفارش‌های تا قبل از ۹ آگوست متوقف نخواهند شد و کاربران می‌توانند بدون هیچ مشکلی وان‌پلاس ۳ خود را سفارش داده و دریافت کنند.

آقای کارل پی می‌گوید که وان‌پلاس، صفحه‌ای را باز خواهد کرد تا مشتریان بتوانند آدرس ایمیل خود را وارد کرده تا زمانی که سفارش‌ها از سر گرفته شد، از آن مطلع شوند. درباره‌ی تطابق نیافتن میزان موجودی و تقاضا، نگرانی وجود دارد؛ به همین دلیل بود که این شرکت تصمیم گرفت تا در طی دو سال اول کسب‌وکار خود از سیستم دعوتنامه استفاده کند.

وان‌پلاس به‌دلیل تامین تقاضای بیش از حد که می‌توانست این شرکت را با تعداد بسیاری گوشی فروخته نشده باقی بگذارد، نگران بود اما درحال حاضر، چیزی بر خلاف این موضوع اتفاق افتاده است؛ وان‌پلاس ۳ فروش خوبی در اروپا داشته و میزان بالای تقاضا، موجودی را با مشکل مواجه کرده است. توقف فروش این گوشی در ۲۴ کشور برای بیش از یک ماه، به این شرکت زمان بیشتری می‌دهد تا گوشی‌های بیشتری را تولید کند و میزان موجودی و تقاضا باهم برابر شوند.

کارل پی، یکی از بنیانگذاران شرکت وان‌پلاس گفته است:

ما سخت درحال کار برای تامین موجودی بیشتر و ایجاد خطوط تولید بیشتری هستیم تا بتوانیم به هدف قرار دادن محصولات عالی بیشتری در دستان مردم برسیم. با این گفتن این حرف، می‌خواستم به مشتریانی که در مناطق با مشکل مواجه شده هستند، خبر پیشرفت کافی برای قابل خرید بودن وان‌پلاس ۳ را بدهم. اگر برای خرید برنامه‌ریزی کرده‌اید اما نمی‌توانید تا قبلا از این که فروش را متوقف کنیم، خرید را انجام دهید، سرویس اعلان موجودی را ارائه خواهیم داد که می‌توانید آدرس ایمیل خود را وارد کرده تا زمانی که سفارش‌ها از سر گرفته شدند، به شما اطلاع داده شود.

اگر شما جزو این ۲۴ کشور هستید و و قصد دارید تا وان‌پلاس ۳ را خریداری کنید، می‌توانید تا قبل از سه‌شنبه‌ی آینده، خرید خود را انجام دهید. بعد از آن، دیگر نمی‌توانید تا بیش از یک ماه، این گوشی را در کشور خود سفارش دهید.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/OnePlus-to-halt-sales-of-the-OnePlus-3-for-more-than-a-month-in-24-countries_id83836″]PhoneArena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. riofarina
  riofarinanone

  بله دیگه گوشی بنجل چینی دو زاری تو اروپا داره میترکونه :whistle:
  یعنی این اروپا چقدر جهان سومه آخه، اه اه پیف پیف 😉
  کاش ما هم یاد میگرفتیم جهان سوم باشیم B-)

 2. Avatar
  Ali.reihaninone

  حاشیه سود رو میارند پایین و فروش بسیار زیاد میکنند که نتیجه اش میشه شناخته شدن و معروف شدن کسب درصد بیشتری از بازار کسب سرمایه گذار و هم سود راضی کننده و در آخر هم پیشرفت و رقابت با برند های غول!!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,678 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,826 ترنج
 3. 3# m.b - 12,502 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,184 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,408 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,817 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,554 ترنج
کانال تلگرام ترنجی