هفده + یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گوگل برروی ساخت گوشی های ۵۰ دلاری با سیستم عامل اندورید وان تمرکز می‌کند

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | 3 دیدگاه | ترنجی

اندورید وان پلتفرم ویژه گوگل برای تلفن های هوشمند پایین رده و ارزان قیمت است؛ آنقدر ارزان که گفته می‌شود این شرکت بر ساخت تلفنی هوشمند ۵۰ دلاری برروی این بستر، تمرکز می‌کند. مدیر عامل منطقه جنوب شرقی آسیا، طی گزارشی اعلام کرده است، که به زودی و طی هفته های آینده، پیشرفت های بیشتری درباره این پروژه ها، انجام خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

آقای Rajan Anandan مدیر بخش آسیای جنوب شرقی گوگل، طی خبری اعلام کرده است که شرکتش، گوگل در حال تحقیق و توسعه بخش تلفن های اندروید وان می‌باشد. به گفته وی، تا هفته های آینده با پیشرفت های انجام شده برای این پلتفرم، اندروید وان تبدیل به یکی از برترین پیشنهاد ها و بهترین انتخاب ها برای تلفن هوشمند ۵۰ دلاری خواهد شد.

در حال حاضر تلفن های ۲۰-۲۰ دلاری در بازار وجود دارد؛ اما آن ها چندان پیشرفته نیستند. به این دلیل اندروید وان با تلفن های هوشمند ۵۰ دلاری اش، می‌تواند کاربران را ترغیب به خرید این دستگاه ها کند.

سازندگان دیگر، گوشی های پایین رده ی خود را با اندروید وان عرضه کرده و گوگل می تواند سخت افزار و نرم افزار را به خوبی در دستگاه های ارزان قیمت و پایین رده کنترل کند و با این کار باعث گردد که با این پلتفرم، تلفن های فوق ارزانی به بازار عرضه شود.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/08/google-to-focus-on-50-android-one-smartphones/?utm_source=mainrss” target=”blank” background=”#2adcab”]ubergizmo[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. آخه خداییش آدم باید دیگه یه مقدار هزینه رو بکنه که گوشیش دو تا بازی رو بالا بیاره با این هزینه هیچ کار نمیشه کرد فقط میتونیم بگیم گوشیمون اندرویدیه.

 2. Avatar
  Saeed Sjnone

  ۵۰ دلار ! ولی بیاد تو ایرا زیر ۱ تومن نیست !

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,934 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,920 ترنج
 3. 3# m.b - 12,627 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,729 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,406 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,510 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,888 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,610 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی