حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید
موبایل استقلال
موبایل استقلال

احتمال معرفی آیفون ۱۴ پرو با Face ID زیر صفحه و سوراخ نمایشگر کپسولی بالاست

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | اپل، شایعات

با شروع سال نوی میلادی، شایعات پیرامون مشخصات و قابلیت‌های جدید سری آیفون ۱۴ اپل درحال افزایش است. با استناد به گزارش‌های منابعی مانند مینگ چی کو و بلومبرگ، افشاگر قابل‌اعتماد DylanDKT اکنون تأیید می‌کند که مدل‌های آیفون ۱۴ پرو دارای طراحی جدید سوراخ نمایشگر کپسولی‌شکل بوده و سنسور Face ID و سنسورهای دیگر به زیر نمایشگر منتقل می‌شوند که البته تغییری در عملکرد آن‌ها ایجاد نخواهد شد.

آیفون ۱۴ پرو با Face ID زیر نمایشگر

DylanDKT صبح امروز در توییتی بیان کرد که سخت‌افزار Face ID زیر نمایشگر آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس قرار خواهد گرفت. با این وجود، وی در ادامه افزود که “عملکرد این سنسورها تحت تأثیر این تغییر قرار نخواهد گرفت.”

 من می‌توانم اطلاعات مربوط به سوراخ نمایشگر برای مدل‌های پرو آیفون 14 را تأیید کنم. سخت‌افزار Face ID زیر نمایشگر قرار خواهد گرفت. به‌عنوان اطمینان برای هرگونه نگرانی، عملکرد این سنسورها تحت تأثیر این تغییر قرار نگرفته است.

DylanDKT تاکنون ثابت کرده است که یک منبع قابل‌اعتماد برای افشای اطلاعات اپل به‌شمار می‌رود. او به‌طور دقیق جزئیات مک بوک پروهای 14 اینچی و 16 اینچی، آیمک ۲۴ اینچی و موارد دیگر را پیش از عرضه گزارش داده بود.

آیفون ۱۴ پرو با Face ID زیر نمایشگر

آیفون ۱۴ پرو با Face ID زیر نمایشگر

دیلن در توییت بعدی خود اضافه کرد که اطلاعاتی بدست آورده است که سوراخ نمایشگر در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس “به شکل کپسولی” خواهد بود. این مورد نشان می‌دهد که سوراخ نمایشگر به‌عنوان محل تعبیه دوربین جلو بیشتر بیضی‌شکل خواهد بود تا دایره.

انتظار می‌رود سری آیفون 14 در دو اندازه صفحه‌نمایش مختلف عرضه شود: 6.1 اینچ و 6.7 اینچ. این سری می‌تواند آیفون 14 و آیفون 14 مکس و سپس آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نام‌گذاری شود. درحالی‌که مدل‌های Pro دارای طراحی جدید سوراخ نمایشگر کپسولی خواهند بود، مدل‌های عادی ظاهراً ناچ صفحه را حفظ خواهند کرد.

کو پیش‌تر اعلام کرده بود که آیفون 14 مکس یا هر نام دیگری که درنهایت به آن می‌گویند، قیمتی کمتر از 900 دلار خواهد داشت. برای مقایسه، تنها آیفون فعلی با پیشوند “Max” فقط شامل آیفون 13 پرو مکس 6.7 اینچی است که 1099 دلار قیمت دارد.

دیدگاه شما پیرامون طراحی جدید آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس با سوراخ نمایشگر کپسولی و همچنین Face ID زیر صفحه چیست؟ آیا این طراحی را می‌پسندید؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
امیرحسین ملکی