چهار + یازده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سرعت شارژ تاریخی در شیائومی Mi Mix 4 ارایه خواهد شد

سینا عطایی

نوشته

1 هفته قبل | یک دیدگاه | شیائومی

شیائومی می میکس ۴ خود یک رکورد تاریخی درباره شایعات و معرفی نشدن دارد! مثلا ما از مهر ۱۳۹۸ اخبار تاریخ معرفی این محصول را داشتیم اما هنوز معرفی نشده است. با این حال امروز و در شایعه جدید گفته می شود که سرعت شارژ تاریخی در شیائومی Mi Mix 4 ارایه خواهد شد.

شیائومی Mi Mix 4

پیش از معرفی شیائومی می میکس آلفا حتی گزارشات زیادی در مورد شیائومی Mi MIX 4 وجود داشت. از معرفی آن دستگاه بیش از یک سال و نیم می گذرد. حتی معرفی شیائومی می میکس فولد هم دو ماه پیش انجام شد. با این حال برخی کاربران هنوز منتظر نسل جدید خانواده سنت شکن Mi Mix هستند.

گزارشات اخیر نشان می دهد که شیائومی Mi Mix 4 به تازگی گواهی های چینی را دریافت کرده است. این گزارش ادعا می کند که قدرت شارژ سریع این گوشی هوشمند “رکورد تاریخی” است.

در ماه فوریه، مقررات موقت مربوط به مدیریت رادیویی تجهیزات شارژ بی سیم، صادر شده توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات ایجاب می کند که قدرت انتقال نامی تجهیزات شارژ بی سیم تلفن همراه و قابل حمل، نباید بیش از ۵۰ وات باشد.

لوگو جدید شیائومی

لوگو جدید شیائومی

بنابراین، شیائومی Mi Mix 4 ممکن است با فناوری شارژ بی سیمی که توان حداکثر ۵۰ وات عرضه شود. با این حال، برای شارژ سیمی این تلفن هوشمند از توان شارژ بالاتر استفاده می کند. طبق گزارشات، شیائومی می میکس ۴ ممکن است با فناوری شارژ سریع ۲۰۰ وات ارائه شود. با این حال، ادعاهایی وجود دارد که ممکن است این دستگاه از توان ۲۰۰ وات استفاده نکند. برخی می گویند که می میکس ۴ از حداقل شارژ سریع سیمی ۱۲۰ وات به همراه فناوری شارژ سریع بی سیم ۷۰ وات استفاده خواهد کرد. حتی با این فناوری شارژ نیز رکورد جدیدی به ثبت خواهد رسید.

شارژ سریع ۲۰۰ وات شیائومی حتی تاثیر مثبت در عمر مفید باتری دارد!

برای شارژ با قدرت بالا، ایمنی شارژ همیشه مورد توجه مصرف کنندگان عادی بوده است. طبق گفته مهندسان شیائومی، شارژ سریع ۲۰۰ وات به چهار روش محافظت می شود. این روش ها شامل موارد زیر است:

 1. ۱- دمای شارژ
 2. ۲- ولتاژ شارژ
 3. ۳- جریان شارژ
 4. ۴- پروتکل شارژ

همچنین در کل ۴۰ اقدام حفاظت برای ایمنی وجود دارد.

شیائومی معمولا در سری می میکس یک WoW Factor خوب قرار می دهد. شاید این شاخص شگفت انگیز در می میکس ۴ سرعت شارژ باشد و شاید دوربین سلفی زیر نمایشگر با کیفیت. شاید هم هردو، هیچ چیز مشخص نیست.

به معرفی می میکس ۴ امیدوار هستید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  xiaomi mi mix4xiaomi mi mix4
  ترنجِ رسیده
  9
  4

  احتمالا دوربین تاریخی هم خواهد داشت

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,299 ترنج
 3. 3# m.b - 14,490 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,649 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,861 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,080 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,064 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
تبلیغات متنی و بنری
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی