پنج × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آپدیت اندروید ۱۱ گوشی های نوکیا را نصب نکنید!

نیما جلالی

نوشته

3 هفته قبل | 6 دیدگاه | نوکیا

نوکیا از مدتی قبل، عرضه آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی‌هایش را آغاز کرده است؛ اکنون مشکل نرم‌ افزاری نوکیا در برخی از گوشی‌های این برند، پس از نصب آپدیت، گزارش شده است.

آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ٢.٣، ٣.٢ و ۴.٢ مشکلاتی دارد

نوکیا با عرضه به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید ١١ توانست به یکی از بهترین‌ برندها در بخش پشتیبانی نرم‌افزاری بدل شود و رضایت بسیاری از کاربران را به‌دست بیاورد.
مدتی پیش بود که خبر از آپدیت شدن سه گوشی نوکیا ٣.٢، نوکیا ٢.٣ و نوکیا ۴.٢ به سیستم‌عامل اندروید ١١ دادیم. اکنون برخی کاربران خبر از مشکل نرم‌ افزاری نوکیا در ارائه به‌روزرسانی‌هایش می‌دهند.

آپدیت اندروید ١١ گوشی‌های نوکیا

به گزارش Piunikaweb، به نظر می‌رسد که گوشی‌های نام برده شده، با مشکلات حافظه دست و پنجه نرم می‌کنند. برخی کاربران می‌گویند دستگاه‌شان پس از نصب این به‌روزرسانی، دچار مشکل ذخیره‌سازی در حافظه داخلی مواجه شده‌اند و به همین دلیل، دیگر نمی‌توانند از گوشی خود استفاده کنند. احتمالاً برای درست شدن این مشکل، باید گوشی خود را به حالت تنظیمات کارخانه برگردانید یا به اصطلاح، ریست فکتوری کنید. البته که پس از نصب به‌روزرسانی‌های مهم از جمله نصب سیستم‌عامل، این عمل برای کارکرد بهتر گوشی پیشنهاد می‌شود.
به هر صورت، نوکیا می‌بایست پیش از ارائه به‌روزرسانی‌های جدید خود، آن‌‌ها را رفع باگ کند و پس از اطمینان حاصل کردن از بدون مشکل بودن آپدیت، آن را در دسترس کاربران قرار دهد؛ اتفاقی که برای دستگاه‌های مورد اشاره رخ نداده و به نظر می‌رسد توسعه دهندگان نوکیا برای عرضه این به‌روزرسانی کمی عجله داشته‌اند و نتوانسته‌اند مشکلات آن را حل کنند.
اگر صاحب یکی از گوشی‌های نوکیا ٢.٣، نوکیا ٣.٢ یا نوکیا ۴.٢ هستید، به شدت تأکید می‌کنیم که هرگز هیچ به‌روزرسانی جدیدی را در گوشی خود نصب نکنید؛ زیرا ممکن است مجبور به خداحافظی با گوشی خود شوید! بهتر است منتظر باشیم تا نوکیا به‌روزرسانی‌های نهایی خود را بهینه‌سازی کند و سپس اقدام به اعمال آن در گوشی نوکیای خود کنیم.

نوکیا ۴.٢

نظرتان در مورد آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا چیست؟ آیا قبلاً با نصب به‌روزرسانی جدید در دستگاه خود، با مشکل مواجه شده‌اید؟ اگر این یکی از این دستگاه‌ها را دارید، آن را آپدیت کرده‌اید؟

Piunikaweb

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. M.Y
  M.YMahdiy
  ترنجِ نرسیده
  3
  1

  خیلی ها نوکیا میگیرن برای اندروید خام و آپدیت گرفتن
  اونوقت…

 2. MMD •#CURTANA
  MMD •#CURTANARn8pro
  ترنجِ رسیده
  7
  2

  اندروید وان هیچوقت رابط کاربری نشد :/

 3. MoMahdiNbt
  MoMahdiNbtMoMahdiNbt
  ترنجِ رسیده
  4
  1

  اندروید وان با این حجم سبُکش چرا باید همچین مشکلی براش پیش بیاد؟؟🤔🤔

 4. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  4
  1

  اچ ام دی بالاخره نوکیا را به ته دره میبره!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,354 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,956 ترنج
 3. 3# m.b - 14,117 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,216 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,988 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,970 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
نیما جلالی
نیما جلالی
رو نوک قله ☝️
کانال تلگرام ترنجی