دوازده − چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هواوی ۳۱ درصد بازار جهانی تجهیزات مخابراتی را در اختیار دارد

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | بدون دیدگاه | هواوی

هواوی غول فناوری چینی، که به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط ایالات متحده در بسیاری از زمینه ها با تحریم ها و محدودیت های زیادی دست و پنجه نرم می کند، وقتی که صحبت از تجهیزات مخابراتی می شود، هنوز هم حرف اول را در سطح جهانی این بازار می زند و در صدر شرکت های مخابراتی قرار دارد.

هواوی در صدر شرکت های مخابراتی

شرکت تحقیقات بازار Dell’Oro Group اخیراً گزارشی در مورد بازار جهانی زیرساخت مخابرات برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ منتشر کرده است. در حالی که هواوی همچنان با اختلاف در صدر این لیست ایستاده است، بازار کل تجهیزات مخابراتی شاهدرشد ۷ درصدی نسبت به سال قبل بوده است.

بازار تجهیزات ارتباط از راه دور شامل محصولاتی برای دسترسی باند پهن، مایکروویو و انتقال نوری، شبکه هسته تلفن همراه و شبکه دسترسی بی سیم، روترهای SP و سوئیچ های درجه حرارت است.

سهم هواوی از بازار تجهیزات مخابراتی

سهم هواوی از بازار تجهیزات مخابراتی

به نقل از gizmochina، این گزارش هفت شرکت تأمین کننده برتر در این بخش را نشان می دهد که شامل هواوی ، نوکیا ، اریکسون ، ZTE ، سیسکو ، Ciena و سامسونگ است. کل این شرکت ها حدود ۸۰ تا ۸۵ درصد کل بازار را تشکیل می دهند. همچنین نشان می دهد که سهم بازار هواوی از سال ۲۰۲۰ تاکنون ۲ تا ۳ درصد افزایش نیز یافته است.

از طرف دیگر ، اریکسون و نوکیا سهم بازار RNA خود را در خارج از چین افزایش داده اند. علاوه بر این، گزارش اضافه می کند که درآمد این شرکت ها به دلیل وضعیت استقرار فناوری ارتباطات 5G در کشورهای مختلف، به ویژه در بازار بسیار متمرکز کشورهای آسیایی مانند چین و هند، همچنان تحت تأثیر قرار می گیرد.

سهم هواوی از بازار تجهیزات مخابراتی

سهم هواوی از بازار تجهیزات مخابراتی

در سال ۲۰۲۰، هواوی از نظر درآمد ۳۱ درصد و پس از آن نوکیا و اریکسون قرار دارند که هر دو ۱۵ درصد سهم داشتند.ZTE  Cisco و Ciena به ترتیب با ۱۰ درصد ، ۶ درصد و ۳ درصد سهم بازار در رده های چهارم ، پنجم و ششم قرار گرفتند. سامسونگ غول کره جنوبی نیز با ۲ درصد از سهم بازار در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 19,760 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,713 ترنج
  3. 3# m.b - 13,915 ترنج
  4. 4# Mahdi - 11,826 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,391 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,113 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 8,881 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 8,870 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,764 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی