4 − سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مهاجم سابق رئال مادرید با بیت کوین خریداری شد

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | یک دیدگاه | اخبار ، رمزارز

مهاجم سابق رئال مادرید به نخستین بازیکنی تبدیل می شود که با استفاده از ارزهای دیجیتال که این روزها سر و صدای زیادی در سراسر جهان به پا کرده، خریداری شده است. بیت کوین که این روزها در صدر اخبار اقتصادی و مالی جهان قرار دارد، بار دیگر توانست این بار در دنیای فوتبال خبرساز شود.

اولین بازیکن فوتبال خریداری شده با بیت کوین :

دیوید بارال مهاجم سابق رئال مادرید B و لوانته، به اولین بازیکنی تبدیل شده است که باشگاه جدیدش برای خرید او، مبلغ انتقال را با بیت کوین پرداخت کرده است.

این مهاجم ۳۷ ساله در قراردادی که به طور کامل تمامی بندهای مالی آن از طریق استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین تأمین می شود، به تیم اینترناسیونال د مادرید در دسته سوم اسپانیا پیوست. این انتقال در این هفته به انجام رسید و جالب است که دلیل استفاده از بیت کوین نیز، تسهیل پرداخت های فوری عنوان شده است.

بارال بیت کوین

بارال بیت کوین

مالکیت باشگاه اینترناسیونال د مادرید متعلق به تیبو کورتوا سنگربان رئال مادرید و بورخا ایگلسیاس است. انتقال بارال توسط باشگاه اسپانیایی با اسپانسر خود کریپتان امکان پذیر شده است.

کریپتان یک صرافی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. در پستی که باشگاه اینترناسیونال در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است، ضمن تشکر از حامی مالیش از مهاجم باتجربه و جدید خود استقبال کرد. هنوز ارزش این قرارداد مشخص نشده است.

در بیانیه ی باشگاه اینترناسیونال د مادرید آمده است :

دیوید بارال به اینترناسیونال د مادرید خوش آمدی. او اولین بازیکن در تاریخ فوتبال است که با ارزهای دیجیتال به یک تیم باشگاهی می پیوندد. با تشکر از کریپتان اسپانسر جدید ما که این انتقال را میسر کرد.

بیت کوین

 

همچنین در ماه دسامبر سال 2020، راسل اوکونگ بازیکن تیم راگبی کارولینا پانترز به اولین ورزشکار در ایالات متحده آمریکا تبدیل شد که حقوقش را از طریق بیت کوین دریافت می کند. اوکونگ که دقیقا نیمی از دستمزد خود را با ارز دیجیتال دریافت خواهد کرد، سایر ستاره های حرفه ای ورزش را نیز به این کار ترغیب کرده است.

 

اوکونگ در بیانیه ای گفته است :

“پول بیش از ارز است و این یک قدرت محسوب می شود. روشی که پول از خلق و انتشار آن اداره می شود، بخشی از این قدرت است. دریافت بیت کوین اولین قدم کنار گذاشتن اقتصاد فاسد و دستکاری شده ای است که همه ما در آن زندگی می کنیم.”

 

به نظر می رسد در سال 2021 میلادی باید شاهد حضور پر رنگ تری از ارزهای دیجیتال و البته طلای دیجیتال یعنی بیت کوین در زندگی های روزمره مردم جهان باشیم.

indianewsrepublic

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  نمیشناسمش

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,760 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,294 ترنج
 3. 3# m.b - 13,207 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,046 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,026 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,967 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,001 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,699 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
رسول فروغی
رسول فروغی
کانال تلگرام ترنجی