هجده − 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

انویدیا تولید کارت های گرافیک مخصوص استخراج را در صورت تقاضای بالا از سر می گیرد

رسول فروغی

نوشته

1 ماه قبل | 2 دیدگاه | رمزارز

مدیر ارشد بخش مالی شرکت انویدیا می گوید: در صورتی که تقاضا برای کارت گرافیک های مخصوص استخراج ارزهای دیجیتال زیاد شود، با کمال میل خیلی زود دوباره تولید این نوع محصولات را در دستور کار قرار خواهیم داد.

در کنفرانسی که هفته گذشته برگزار شد، مدیر ارشد شرکت انویدیا با بیان این سخنان ابراز امیدواری کرد تا شرکت انویدیا بتواند بار دیگر تولید کارت های گرافیک مخصوص استخراج ارزهای دیجیتال (به این نوع کارت های گرافیک CMP گفته می شود و در این کارت ها، خروجی ویدیو که توسط گیمر ها استفاده می شود، حذف شده است)؛ را از سر بگیرد. وی همچنین اظهار کرد:

” اگر درخواست ها تا میزان مشخصی بالا برود، آنگاه ما شانس این را خواهیم داشت تا بار دیگر خط تولید کارت گرافیک های مخصوص ماینینگ را راه اندازی کرده و این نیاز بازار را برطرف کنیم.”

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین

 

تحلیلگر RBC تخمین زده است که این شرکت در حدود 175 میلیون دلار دستگاه Ampere GPU را به ماینر های اتریوم فروخته است. در حال حاضر، شرکت انویدیا مطمئن نیست که چه میزان درخواست از جانب ماینر ها مطرح می شود، به همین فعلا برای تولید این گونه کارت های گرافیک دست نگه داشته است.

 

مدیر ارشد شرکت انویدیا افزود :

“ما دیدگاه مناسب از اینکه چه تعداد درخواست برای دستگاه های سری RTX 30 از سمت ماینر ها وجود دارد، نداریم . بنابراین، این دستگاه ها در حال حاضر بخش بزرگی از کسب و کار ما را تشکیل نمی دهد. امروزه، در خواست های گیمر ها بسیار زیاد می باشند و ما فکر می کنیم این درخواست ها از کل ظرفیت تولید ما هم فراتر است.”

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین

کارت های گرافیک بیشتر برای استخراج ارزهایی مانند اتریوم استفاده می شوند. برای استخراج بیت کوین معمولا از دستگاه های ASIC، استفاده می شود.

theblockcrypto

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. AŁɪ
  AŁɪNasa
  ترنجِ خیلی رسیده

  خیلی خوب میشه ، دیگه گیمر نمیزنه تو سر خودش که کارت نیست …

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  وری گود 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,626 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,224 ترنج
 3. 3# m.b - 13,096 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,991 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,885 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,883 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,984 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,672 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,608 ترنج
قاصدک 24
رسول فروغی
رسول فروغی
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی