18 + 14 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ویروس کرونا مسبب تعطیلی دفاتر گوگل در چین شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 5 دیدگاه | پزشکی و سلامت، گوگل

به استناد اخبار جدید، گوگل قصد دارد دفاتر خود در چین، هنگ کنگ و تایوان را به دلیل جلوگیری از ابتلای کارمندان به ویروس کرونا موقتا تعطیل کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره ویروس کرونا صحبت کنیم.

ویروس کرونا مسبب تعطیلی دفاتر گوگل

ویروس کرونا مسبب تعطیلی دفاتر گوگل

ویروس کرونا مسبب تعطیلی دفاتر گوگل

طی روزهای اخیر، شرکت های فعال در حوزه فناوری در حال مبارزه با ویروس کرونا بوده اند. گوگل نیز امروز اعلام کرده که قصد دارد دفاتر خود در چین، هنگ کنگ و تایوان را موقتا تعطیل کند.

به استناد گزارش ها، تمامی دفاتر گوگل در سرزمین اصلی چین از جمله پکن، گوانگژو و شانگهای به زودی موقتا بسته خواهند شد. این کمپانی اظهار داشته که این موضوع احتمالا برای دفاتر هنگ کنگ و تایپه نیز اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر این دفاتر به دلیل سال نوی چینی و تعطیلات آن توسط مقامات چینی تعطیل شده اند.

در حالی که سرویس های وب نیز در چین مسدود شده اند، گوگل به دلیل تمرکز روی تحقیقات هوش مصنوعی و شراکت با کمپانی های محلی، حضور فعالی در چین دارد. علاوه بر این موارد، زنجیره تامین محصولات آن نیز در این محدوده واقع شده است. حضور این کمپانی در تایوان نیز شامل 2 هزار کارمند پیشین اچ تی سی و محدوده ای بزرگتر است. کارمندان بخش سخت افزاری عمدتا مجبور هستند برای نظارت بر محصولات و نمونه های اولیه، به چین سفر کنند.

سال گذشته این خبر پخش شده بود که گوگل کارخانه های سخت افزاری خود را از ایالات متحده آمریکا خارج و به چین و تایوان منتقل می کند. گزارش دیگری نیز مدعی شده بود که تولید گوشی پیکسل گوگل به ویتنام منتقل شده است.

به طور کلی، سفرهای کاری بسیاری برای کارمندان گوگل به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ لازم است. به کارمندان فعلی مستقر در چین گفته شده که در صورت امکان به خانه های خود برگشته و از دفتر خود حداقل تا ۱۴ روز دوری کنند تا خطر ابتلا به ویروس کرونا کاهش یابد و سفرهای آنان نیز کمتر شود.

به استناد مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، اکثر موارد دیده شده از ویروس کرونا به دلیل سفر به شهر ووهان در چین مبتلا به این بیماری شده اند. تا روز چهارشنبه ۱۳۲ نفر در چین، ۱۰ نفر در هنگ کنگ و ۵ نفر در تایوان جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده اند.

شما نگران ویروس کرونا هستید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. amer
  ameramer
  ترنجِ خیلی رسیده
  1
  1

  132نفر کشته داده!به احتمال امار کشته ها تا چند روز دیگه به بالای 200نفر میرسه ،14روز تعطیلی هم احتمالا به یک ماه تعطیلی منجر بشه

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  کاش تو ایران نیاد 😐

 3. Amir galaxy
  Amir galaxyAmir galaxy
  ترنج لاگژری

  به ایران هم رسید😟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,666 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,680 ترنج
 3. 3# m.b - 13,869 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,779 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,362 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,101 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,867 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,855 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,759 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی