3 × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قابلیت جدید اینستاگرام برای لایک کامنت و پاسخ به آن مستقیما در تب نوتیفیکیشن ها

اینستاگرام در حال اضافه کردن بسیار قوی امکانات معنادار است. یکی از مهم ترین امکانات جدید اینستاگرام که قطعا بسیار پرکاربرد خواهد بود، قابلیت جدید اینستاگرام برای لایک کامنت و پاسخ به آن مستقیما در تب نوتیفیکیشن ها است و این واقعا برای ما دوست داشتنی است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

قابلیت جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

همانطور که در اسکرین شات و تصویر بالا می بینید، در تب نوتیفیکیشن اینستاگرام در بازخورد به نظرات یا همان کامنت ها بتوانید مستقیما پاسخ بدهید یا لایکش کنید. به این صورت شما می توانید خیلی سریع و راحت تر روی همان تب نوتیفیکشن ها به کامنت ها که بخش پرارزش حساب کاربری شماست، بازخورد بدهید.

در حال حاضر مثل اکثر ویژگی های اینستاگرام به مرور به حساب های کاربری مختلف اضافه خواهد شد. در حال حاضر این ویژگی به حساب یکی از دوستان ما اضافه شده و بازخورد ما نسبت به آن کاملا مثبت است. اینستاگرام در ارایه قابلیت های جدید خیلی آتشین عمل کرده و در همین هفته اخیر طراحی جدید پروفایل اینستاگرام با تمرکز کمتر بر عدد فالوور ارایه شده یا قابلیت انتشار استوری اینستاگرام برای جمع خاصی از فالوورها دیروز ارایه شد و در همان حین هم کپشن صوتی اینستاگرام برای کم بینایان معرفی شد.

نظر شما درباره این ویژگی های جدید اخیر اینستاگرام چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. siavash-tsiavash-t
  ترنجِ رسیده  2  0

  مهمترین قابلیت که فکر کنم هیچ وقت نذاره، اینه که بشه کاری کرد که ویدیو ها اتوماتیک پخش نشن. بیشتر حجمت برای این ویدیوهایی میره که نمی خوای ببینی! جدیدا هم یه سری تبلیغ به صورت عکس و فیلم هم کار می کنه که حجم اینترنت رو کم می کنه.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 13,652 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,177 ترنج
 3. 3# m.b - 9,958 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,151 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,150 ترنج
 6. 6# Peiman - 8,075 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 7,642 ترنج
 8. 8# علی شیخ زاده - 7,498 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 7,333 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,763 ترنج
کانال تلگرام ترنجی