هفت − 6 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رنگ آبی ستاره قطبی گلکسی اس ۹ پلاس در کنار رنگ سفید گلکسی نوت ۹ را ببینید

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | 2 دیدگاه | سامسونگ

مدتیست که سامسونگ رنگ سفید را از پرچمدار های خود حذف کرده است. همچنین مدتی است که رنگ گرادیانت طور در پرچمدار های چینی حسابی خودنمایی می‌کند و سلیقه کاربر را به دست آورده است. این روزها شاهد آن هستیم که سامسونگ تلاش می‌کند تا بیشتر با سلیقه کاربر همسو باشد. رنگ سفید گلکسی نوت ۹ و رنگ گرادیانت گلکسی اس ۹ در همین راستاست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا رنگ آبی ستاره قطبی گلکسی اس ۹ پلاس در کنار رنگ سفید گلکسی نوت ۹ را ببینید.

رنگ های جدید گلکسی نوت ۹ و گلکسی اس ۹

رنگ های جدید گلکسی نوت ۹ و گلکسی اس ۹

رنگ سفید گلکسی نوت ۹ را قبلاً زیاد دیده بودیم. در حقیقت هر دو رنگ جدید گلکسی نوت ۹ و گلکسی اس ۹ که الان در تصویر می بینید قبلا رسما معرفی شده‌اند. هر چند رنگ سفید گلکسی نوت ۹ پس از مدتها ندیدن رنگ سفید بر قامت پرچمدار های سامسونگ حسابی خودنمایی می کند، اما رنگ آبی ستاره قطبی گلکسی اس ۹ نیز جذابیت ویژه خود را دارد.

در حقیقت این اولین رنگ گرادیانت برای موبایل های پرچمدار سامسونگ است. در این رنگ گرادیانت گلکسی اس ۹ از رنگ سفید در پایین به رنگ آبی در بالا می رسد که در این بین تغییرات زیبایی دارد. مسلماً برای پرچمدار های بعدی سامسونگ نیز شاهد رنگ‌های گرادیانت خواهیم بود.

هر دوی این رنگها رنگ و بوی زمستانی دارد و سامسونگ خود را برای فروش پایان سال ۲۰۱۸ با رنگ های جدید آماده می کند. نظر شما چیست؟ رنگ سفید گلکسی نوت ۹ یا رنگ گرادیانت آبی گلکسی اس ۹؟ یا مثل ما خیلی پوکرفیس، رنگ‌مشکی آنها 🙂

 

evleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Soheil Rezayi
  Soheil Rezayi
  ترنجِ رسیده  4  3

  به به چقدر خوشگله

 2. BeFair
  BeFair
  ترنجِ خیلی رسیده  1  0

  مشکی مشکی

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,904 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,613 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,136 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,510 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,172 ترنج
 8. 8# =V= - 4,048 ترنج
 9. 9# m.b - 3,849 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی