2 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آیا این قاب گلکسی اس ۱۰ است؟

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

شایعات گلکسی اس ۱۰ این روزها فراوان است و از هر منبعی چیزی می شنویم. برخی از آن ها موثق و قابل اتکا هستند که به شما جرات تیتر زدن قوی را می دهد. برخی مورد سوال است و برخی خنده دارد. امروز عصر برای شما یک شایعه خنده دار درباره گلکسی اس ۱۰ آورده ایم! در این شایعه ادعا می شود که این رندر قاب گلکسی اس ۱۰ است اما ما دلایل پر واضحی داریم که منبع اصلی ارایه کننده اطلاعات شاید با آن ها شوخی داشته است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به تصویر اصلی مطلب توجه کنید، قطعا طراحی دوربین را که همان گلکسی نوت ۸ است را در نگاه اول شناسایی کرده اید. حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی هم اصلا برای گلکسی اس ۱۰ مورد انتظار نیست حال اگر بگوییم این قاب متعلق به نسخه میانه گلکسی اس ۱۰ با دوربین دوگانه است.

همچنین اگر به لبه پایین توجه کنید، روی گوشه سمت چپ (از نمای پشت) فضای خروج قلم مشخص است. این را بگذارید کنار طراحی دوربین دوگانه شبیه به گلکسی نوت ۸ و می بینیم که این واقعا قاب گلکسی نوت ۸ است. هر چند ما ۴ ماه پیش در ترنجی خواندیم احتمال ادغام خانواده گلکسی نوت در خانواده گلکسی اس به دلیل همپوشانی زیاد از سال ۲۰۱۹ وجود دارد اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

قاب گلکسی اس ۱۰

قاب گلکسی اس ۱۰

علاوه بر همه این ها نمایشگر از نظر حاشیه کاملا شبیه به گلکسی نوت ۸، اس ۸ است (به دلیل تقارن شبیه به محصولات ۲۰۱۸ سامسونگ نیست) هر چند ما در ترنجی خواندیم که هیچ کدام از خانواده گلکسی اس ۱۰ نمایشگر Infinity O ندارند اما قطعا سامسونگ می داند که اگر این طراحی را حتی برای گلکسی اس ۱۰ لایت ارایه کند، با انتقادهای شدید رو به رو می شود چون همه کاربران انتظار یک تحول در طراحی دارند.

نظر شما چیست؟ این شایعه به ما آینده تلخ را نشان می دهد که غیر قابل باور است یا به عنوان یک شایعه غیر صحیح باید به آن بخندیم و رد شویم؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده
  1
  3

  فکر نمی کنم من

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  3
  1

  بعضی خبر ها ارزش وقت گذاشتن ندارن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,720 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,966 ترنج
 3. 3# m.b - 11,139 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,863 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,528 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,498 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,358 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,183 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,170 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی