حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ارزان ترین دک کلش رویال بر اساس بندیت و الکسیر ۱.۸ چقدر می تواند قوی باشد؟

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 2 دیدگاه | بازی ، تماشا کنید

کلش رویال حالا با ۸۹ کارت که می توانید برای نبرد با رقیب تنها ۸ عدد از آن ها را انتخاب کنید، تبدیل به یکی از چالشی ترین بازی های آنلاین همزمان نبرد دو کاربر است. انتخاب دک (Deck) یا عرشه جنگی یکی از سخت ترین کارهاست و هیچ وقت یک دک کاملا برتر وجود ندارد. در حقیقت شناخت شما روی کارت های خود، کارت های حریف و به صورت کلی شناخت روی ۸۹ کارت کلش رویال اصلی ترین فاکتور پیروزی شماست. امشب در حین گشت و گذار در یوتیوب ویدیویی دیدیم که بد نیست با شما به اشتراک بگذارم. فکر می کنید ارزان ترین دک کلش رویال بر اساس بندیت و الکسیر ۱.۸ چقدر می تواند قوی باشد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا پاسخ را پیدا کنیم.

ارزان ترین دک کلش رویال با بندیت

ارزان ترین دک کلش رویال با بندیت

همانطور که در این ارزان ترین دک کلش رویال با بندیت می بینید، تقریبا شاید تصور ایستادگی در برابر دک های دارای الکسیر کالکتر، گولم، پکا یا هوگ و ویز خیلی سخت باشد اما می بینیم که در صورت تسلط کامل بر کارت ها، دقت در بازی، مدیریت الکسیر و بازی به جا می توانید حتی با این دک نسبتا ناچیز ۱.۸ برنده باشید!

نظر شما درباره اینکه ارزان ترین دک کلش رویال بر اساس بندیت و الکسیر ۱.۸ چقدر می تواند قوی باشد باشد چیست؟ باید گفت بازی بلد بودن حتی بیشتر از کارت ها اهمیت دارد، هر چند در این دک هم حضور آیینه و دید قوی در بازی با بندیت بسیار کمک می کند. شاید تنها راه مقاومت در برابر این دک کارت گران ۸ الکسیره Royal Recruits باشد که البته چنین کارت سنگینی در مقابل چنین ترکیبی هم اشتباه است! فکر می کنید چه ترکیبی جلوی این دک سریع و ریز را بگیرد؟

Bufarete

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Pouya
  Pouya
  ترنجِ خیلی رسیده  2  1

  دک خوبیه من که یه گالم و یه بالون میزنم با یه نایت ویچ کار طرفو میسازه
  ۲۰۰۰ تا کاپ اضافه کردم باهاش

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 8,350 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,751 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,626 ترنج
 4. 4# Pouya - 5,513 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,831 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 4,071 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,747 ترنج
 8. 8# REZA - 2,913 ترنج
 9. 9# Amin - 2,800 ترنج
 10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی