17 + بیست =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

برخی از دستگاه‌های بروزرسانی شده به اندروید 8.0 به صورت ناگهان Reboot می‌شوند

مدت‌هاست که بسیاری از کاربران اندروید منتظر بروزرسانی اندروید 8.0 هستند، و یکی از دلایل اصلی خرید یک گوشی هوشمند نکسوس و یا پیکسل اطمینان کاربر از دریافت به موقع این بروزرسانی‌ها است. متاسفانه بنظر می‌رسد که این بروزرسانی درحال ایجاد مشکلاتی برای کاربران است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بنابر  گزارشی از آقای Artem Russakovski  از وبسایت Android Police، بنظر می‌رسد که پس از بروزرسانی پیکسل ایکس ال خود، شاهد چندین بار Reboot ناگهانی در دستگاه خود شده است. سپس وبسایت مورد نظر بر روی توییتر یک نظر سنجی ایجاد کرد و متوجه شد که تعدادی دیگر از کاربران با مشکلاتی مشابه مواجه شده‌اند. سپس مشکل مورد بحث را به گوگل اطلاع دادند اما گوگل این مشکل را جزو دسته مشکلاتی که حل نمی‌شوند قرار داده است.

مشخص نیست که دلیل این مشکل چیست اما برخی از کاربران با بازگشتن به اندروید 7.0 خبر از حل شدن مشکل داده‌اند، این خبر نشان از این است که مشکل از اندروید 8.0 بوده و گوشی هوشمند آن‌ها مشکلی ندارد. همچنین روشن نیست که آیا این مشکل به دستگاه خاصی مربوط می‌باشد و یا خیر اما تعداد زیادی از کسانی که در نظر سنجی اعلام وجود این مشکل در گوشی هوشمند خود کرده بودند دارای پیکسل ایکس ال هستند، اما همانگونه که گفته شد این مشکل می‌تواند یک باگ نرم‌افزاری در بروزرسانی اندروید باشد.

بنابر گوگل:

ما باور داریم که این مشکل مربوط به یکی از فایل‌های فاش شده باشد اما بدون اطلاعات بیشتر تایید این موضوع بسیار سخت است. ما درحال کار بر روی گزارش اینگونه مشکلات هستیم تا مطمئن شویم که یافتن ریشه آن‌ها در آینده ساده‌تر شود.

در هر صورت اگر شما دارای یک پیکسل ایکس ال هستید شاید بهتر باشد که این اخبار را دنبال کنید.

نظرات خود را با ترنجی در میان بگذارید.

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 11,851 ترنج
  2. 2# Milad7 - 9,940 ترنج
  3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
  4. 4# Sajad - 7,918 ترنج
  5. 5# _V_ - 7,576 ترنج
  6. 6# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
  7. 7# m.b - 7,202 ترنج
  8. 8# نیما عرفانی - 5,999 ترنج
  9. 9# Pouya - 5,882 ترنج
  10. 10# Amir galaxy - 5,761 ترنج
کانال تلگرام ترنجی