نوزده − 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رابط کاربری دوربین نوکیا ۸ در تصویری فاش شد

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | Android، اسمارت‌فون، شایعات، نوکیا

پرچمدار شرکت HMD ، نوکیا ۸ قرار است تا به زودی طی جریات مراسمی در ۱۶ آگوست معرفی شود. طی مدتی که شایعات قراوانی درمورد این گوشی منتشر شده بود ظاهر این گوشی و دیگر مشخصات آن طی بازه زمانی فاش شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

یکی از ویژگی‌هایی که انتظار داریم تا در این گوشی شاهد باشیم لنز زایس می‌باشد که امتحان خود را قبلا پس داده است و نتایج واقعا شگفت انگیزی را رقم زده است.

اما ظاهرا رابط کاربری دوربین این پرچمدار نمی‌تواند صاحب آن را برای استفاده از آن راضی کند. از آنجایی که به تازگی HMD  ، ثبت اختراع رابط کاربری نوکیا را به اسم خودش ثبت کرده است. ، احتمال اینکه این رابط کاربری را در این پرچمدار ببینیم زیاد است.

در تصاویر تازه‌ای که از رابط کاربری این گوشی منتشر شده ، این رابط را بسیار شبیه به رابط کاربری گوشی‌های اندرویدی کنونی نوکیا کرده است. البته تغییرات کوچکی برای ثبت تصاویر بهتر در این رابط کاربری ایجاد شده است.

طبق این تصاویر احتمال وجود سه حالت برای دوربین‌های اصلی این گوشی وجود دارد. حالت RGB ، حالت Mono و حالت Dual-Camera از سه حالت احتمالی دوربین این گوشی است.

همچنین کاربران می‌توانند دوربینی که می‌خواهند را به صورت دستی در سه حالت : دوربین اصلی ، هر دو دوربین ، دوربین سلفی انتخاب کنند.

امیدواریم تا HMD به زودی لومیا کمرا را برای اندروید بهینه سازی کند و به صورت یک آپدیت برای تمامی گوشی‌های اندرویدی خود منتشر کند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,884 ترنج
  2. 2# ahmad - 17,051 ترنج
  3. 3# m.b - 15,521 ترنج
  4. 4# Mahdi - 13,458 ترنج
  5. 5# Sajad - 12,453 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,439 ترنج
  7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 9,150 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
علیرضا قنبری
Telegram: Ali_rezaGhanbari Instagram: Alireza.Ghanbari1 Gmail: AlirezaGhanbari.Toranji
کانال تلگرام ترنجی