19 − 13 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

افزایش ۲/۳۶ درصدی درآمد هواوی در نیمه اول سال ۲۰۱۷

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار، هواوی

گروه مشتریان تجاری هواوی نتایج مالی نیمه اول سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد. هواوی اعلام کرد که در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۷ درآمد فروش این شرکت با رشد ۲/۳۶ درصدی همراه شده است. هواوی در طول شش ماهه‌ی نخست امسال ۰۱/۷۳ میلیون دستگاه گوشی به فروش رسانده که رشد سال به سال آن ۶/۲۰ درصد افزایش داشته است.

ریچارد یو، مدیر‌عامل هواوی می‌گوید: « گروه تجاری ما به رشد روزافزون خود ادامه داد و با گذر از حد متوسط در این صنعت، وارد بازارهای رده بالای دنیا شد. چنین رشد ادامه‌داری را می‌توان گواهی برای قدرت برند هواوی و جنبشی دانست که ما از طریق عرضه‌ی محصولات پریمیوم ایجاد کردیم؛ دستگاه‌هایی که نیازهای بازار را از نو تعریف کردند و باب میل کاربران فهیم امروز هستند.»

بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی IDC، در طول سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۷، سهم هواوی از بازار جهانی به ۸/۹ درصد رسید.همچنین میزان فروش گوشی‌های میان‌رده و بالارده در بازارهای کلیدی با افزایش قابل توجهی همراه بوده است.

در چین، هواوی ۱/۲۲ درصد از سهم بازار را دارد و سال به سال میزان فروشش ۲۴ درصد رشد کرده است. این کمپانی همچنین در بازارهای سراسر اروپا نیز رشد قابل توجهی داشت که به این ترتیب این میزان رشد به‌خصوص در شرق، مرکز و شمال اروپا سال به سال ۱۸ درصد گزارش شده است.

هواوی همچنین در بازارهای آسیا- اقیانوسیه شامل تایلند، مالزی، ژاپن و کره جنوبی و نیز روسیه رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده است. بر اساس گزارش GfK وSino، برند آنر نیز چه به لحاظ فروش به روش اینترنتی و درآمد حاصل از فروش در چین از ماه ژانویه تا مه با افزایش همراه شده است.

این میزان رشد باعث شده است تا هواوی به عنوان یک برند جهانی پرمیوم شناخته شود.

در سال ۲۰۱۷ هواوی در لیست BrandZ از میان ۱۰۰ برند باارزش دنیا رتبه ۴۹ را به خود اختصاص داد، در لیست فوربس در میان باارزش‌ترین برندهای دنیا جایگاه ۸۸ را از آن خود کرد و در لیست با ارزش‌ترین برندهای Brand Finance Global 500 نیز رتبه ۴۰ را به دست آورد.

یو می‌افزاید: “به دلیل تعهد بی شائبه ما به کیفیت،  تجربه و نوآوری، دستگاه‌های هواوی مورد توجه مخاطبانی در سراسر دنیا قرار گرفته‌اند. با توجه به اکوسیستم وسیع محصولات ما که گوشی‌های هوشمند مورد تحسین منتقدان، تبلت‌ها ، پوشیدینی‌ها و به تازگی پی‌سی‌ها را در بر می‌گیرد، مشتری‌ها  می‌دانند که  برای ارائه‌ی تجربه مورد انتظارشان از گجت‌های ممتاز، می‌توانند به هواوی اعتماد کنند.”

هواوی قصد دارد تا شبکه خرده فروشی خود را گسترش دهد و تا پایان سال ۲۰۱۷ فروشگاه‌های این برند به ۵۶ هزار خرده فروشی در سراسر جهان می‌رسد. این درحالی‌است که ماه مه ۲۰۱۶ این رقم ۳۵ هزار فروشگاه بوده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,894 ترنج
  2. 2# ahmad - 17,057 ترنج
  3. 3# m.b - 15,521 ترنج
  4. 4# Mahdi - 13,458 ترنج
  5. 5# Sajad - 12,460 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,447 ترنج
  7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 9,150 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
عارف کمانی
Arefkamani@gmail.com
کانال تلگرام ترنجی