5 × 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شرکت HMD صاحب ۵۰۰ پتنت نوکیا است

به تازگی خبری درمورد نوکیای جدید و قدیم منتشر شده است که واقعا همه را شگفت‌زده کرده است. این خبر درمورد این موضوع است که شرکت جدید HMD که حالا به نوعی نوکیا نیز محسوب می‌شود ، حالا صاحب ۵۰۰ ثبت اختراع از سمت نوکیا نیز است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

موضوع این خبر همانطور که خواندید در این مورد است که شرکت HMD ، صاحب ۵۰۰ پتنت نوکیا است که از سمت مایکروسافت گرفته شده است. شرکت قبلی نوکیا یعنی نوکیای اصلی این ثبت اختراع‌هارا در اختیار مایکروسافت قرار داده بود تا در چند سال قبل مورد استفاده دستگاه‌های ویندوزی خود با برند نوکیا کند.

درحال حاظر یکی از تعجب آور‌ترین قسمت این داستان این است که شرکت HMD یکی از پتنت‌های محبوب نوکیا یعنی طراحی رابط کاربری Lumia Camera را مال خود کرده است که یکی از بهترین رابط‌های کاربری حساب می‌شد و در دستگاه‌های ویندوزی قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفت.

اما چند مورد از مهم ترین پتنت‌های نوکیا هنوز در دستان مایکروسافت است که از بین آنها می‌توان به “PureView و Clear Black” اشاره کرد و نمی‌توان انتظار داشت تا شاهد حضور همچین ویژگی‌هایی در گوشی‌های جدید نوکیا باشیم. اما مهم‌ترین ویژگی که درحال حاظر به نظر می‌رسد که در اخیتار HMD است ، Zeiss می‌باشد که طبق تصاویر و شایعات اخیر احتمال استفاده آن در پرچمدار جدید نوکیا زیاد است.

درحال حاظر مایکروسافت دارنده ۲۰۰ ثبت اختراع از سمت نوکیا می‌باشد درحالی که HMD دارای ۵۰۰ ثبت اختراع است.

نظر شما چیست؟

GsmArena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,720 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,966 ترنج
  3. 3# m.b - 11,139 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,863 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,528 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,498 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,358 ترنج
  8. 8# نیما عرفانی - 8,177 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 8,169 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی