نوزده + 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

دکمه مجازی هوم گلکسی اس ۸ حساس به فشار خواهد بود

عارف کمانی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار ، برترین‌های ترنجی ، سامسونگ

این روزها بازار شایعات مربوط به گلکسی اس ۸ بسیار داع است و ما هر روز در ترنجی بخشی از این اخبار را پوشش می‌دهیم. امروز خبر جالب و البته جدیدی منتشر شده است که نشان می‌‌دهد دکمه هوم مجازی گلکسی اس ۸ حساس به فشار خواهد بود و عمل دکمه فیزیکی را به نوعی شبیه سازی خواهد کرد.

با ترنجی همراه باشید…

برای اولین بار در تلفن‌های هوشمند شرکت اپل از نمایشگرهای حساس به فشار در آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس استفاده کرد و این روند در آیفون ۷ نیز ادامه داشت. قابلیت‌های تاچ ۳D اپل بسیار جالب و مهیج بودند اما در عمل شاید زیاد کاربردی به نظر نمی‌رسیدند. پس از مدتی با گذشت زمان نرم افزارهای شخص ثالثی به اپ استور آمدند که با هماهنگی این قابلیت ، امکانات جالبی را در دسترس مشتری قرار می‌دادند.

متاسفانه تاکنون راهی برای همسان سازی صفحه نمایش‌های OLED و پنل حساس به فشار یافت نشده بود اما حالا سامسونگ برای این موضوع راهی پیدا کرده است. سامسونگ فناوری خاصی برای این نوع از نمایشگرها توسعه داده است و امکان استفاده از نمایشگرهای اولد به همراه تاچ سه بعدی را فراهم کرده است . البته گفته می‌شود که این قابلیت تنها در بخشی از صفحه نمایش قابل استفاده خواهد بود. باید منتظر باشیم و ببینیم که سامسونگ آیا در گلکسی اس ۸ از این نوع نمایشگر استفاده خواهد کرد یا خیر؟

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,744 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,983 ترنج
  3. 3# m.b - 11,149 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,873 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,540 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,507 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,393 ترنج
  8. 8# نیما عرفانی - 8,202 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 8,183 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی