پنج × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تعظیم مدیران سامسونگ به‌منظور عذرخواهی موجب عصبانیت مشتریان چینی این شرکت شده است

فاجعه‌ی گلکسی نوت ۷ هزینه‌ی زیادی روی دست سامسونگ گذاشت، اما در بلندمدت اگر این شرکت موفق شود پرچم‌دار بعدی خود گلکسی S8 را کاملاً بی‌عیب تولید کند می‌تواند به‌راحتی این اتفاق تلخ را به فراموشی بسپارد؛ به‌علاوه سامسونگ همچنان در تلاش است تا مالکان فعلی نوت ۷ را قانع کند گوشی‌های خود را بازگردانند اما هنوز هم بیش از یک میلیون دستگاه از این گوشی فعال باقی مانده است.

در ادامه با ترنجی همراه باشید…

اما با وجود اتفاقاتی که برای نوت ۷ رخ داده، همچنان مشتریان وفادار بسیاری در چین برای سامسونگ باقی مانده‌ است؛ به‌عنوان مثال فروشندگان چینی سامسونگ و توزیع‌کنندگان عمده‌ در این کشور دست از پشتیبانی غول کره‌ای دنیای تکنولوژی نکشیده‌اند.

در پاسخ به این حمایت سامسونگ در مراسمی از توزیع‌کنندگان و فروشندگان محلی خود دعوت به عمل آورده و به نشان قدردانی از پشتیبانی آن‌ها از برند این شرکت تمامی مدیران حاضر در مراسم به‌علاوه‌ی کارمندان این شرکت بر روی سکوی نمایش در مقابل مخاطبین زانو زده و تعظیم کردند.

اما متأسفانه ظاهراً این رسم فقط در کره پسندیده است ولی در کشور چین کار خوبی به‌حساب نمی‌آید به‌جز در موارد محدود آن‌هم تحت شرایط خاص؛ بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از مشتریان وفادار سامسونگ در چین با مشاهده‌ی این اتفاق از حمایت خود دست کشیدند.

بر اساس گزارش‌ها چینی‌ها فقط در هنگام طلب نیاز از خداوند و یا شکر خدا بابت نعمتی که به آنان داده در مقابل پروردگار این‌گونه تعظیم می‌کنند، همچنین در مراسمی خاصی نیز ممکن است به این شکل در مقابل والدین خود زانو بزنند. احتمال دارد که چینی‌ها در شرایط اضطراری مانند التماس برای نجات جان خود و عزیزانشان یا التماس برای غذا در هنگام نیاز شدید هم به همین شکل رفتار کنند.

با این اوصاف در این مراسم مدیران چینی سامسونگ نیز حضور داشته و تحت تأثیر حرکت همکاران کره‌ای خود آن‌ها هم به همین شکل در مقابل مخاطبان برنامه زانو زده‌اند؛ اما مشتریان چینی معتقدند که هیچ مسئولیتی در مورد اتفاقات گلکسی نوت ۷ بر عهده‌ی مدیران چینی این شرکت نیست پس نیازی نبوده که این‌گونه تعظیم کنند و از این رفتار بسیار ناراحت شده‌اند.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Chinese-customers-outraged-after-Samsung-execs-kneeled-to-apologize-for-the-Galaxy-Note-7-fiasco_id87324″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Arsallan1992A.A
  ترنجِ نرسیده  0  0

  تعظیم با سجده خیلی فرق داره
  اول فک کردم صف اول نماز جماعته

 2. MH_R O Y A LMH_R O Y A L
  ترنجِ نرسیده  0  0

  اون پیراهن سفیده دقیقا” داره چکار میکن!! به اون دوتا کمک میکنه سجده کنن!

 3. saeidsaeid
  ترنجِ نرسیده  0  0

  من از حق سکوتم استفاده میکنم ?

 4. Ali.leader
  Ali.leaderAli.leader
  ترنجِ نرسیده  0  0

  خخخخخخخ

 5. AlibitarafAlibitaraf
  ترنجِ نرسیده  0  0

  ع.ن تعظیمو دیگه در اوردن خب بجای اینکه گند بزنید درست و حسابی کار کنید و کور کورانه گوشی ندید بیرون?

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,509 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,864 ترنج
 3. 3# m.b - 8,820 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,536 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,937 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,856 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,477 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی