بستن
ترنجی

قابلیت تماس ویدیویی در آینده‌ای نزدیک به واتس‌اپ اضافه خواهد شد

no thumb

واتس‌اپ، یکی از پرطرفدارترین پیام‌رسان‌ها محسوب می‌شود که متعلق به شرکت فیس‌بوک است. با وجود قابلیت‌های جالب آن، خبری از قابلیت تماس ویدیویی نیست اما به‌نظر می‌رسد که باید در آینده‌ای نزدیک، شاهد اضافه شدن این قابلیت به واتس‌اپ باشیم. گزارشی از آلمان منتشر شده است که می‌گوید ابتدا کاربران iOS و سپس کاربران اندرویدی، قابلیت تماس ویدیویی را دریافت خواهند کرد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

کاربران واتس‌اپ، قادر خواهند بود تا تماس ویدیویی را با Wi-Fi و شبکه‌ی تلفن‌همراه برقرار کنند. پنجره‌ای کوچک در بالای آن، تصویر شما را نشان خواهد داد و می‌توانید مکان این پنجره را تغییر دهید. علاوه بر این، قادر خواهید بود تا از دوربین‌های جلو و عقب، استفاده کنید و یا صدای میکروفون دستگاه خود را قطع کنید.

به‌‎نظر می‌‎رسد که نسخه‌ی ۲٫۱۲٫۱۶٫۲ واتس‌اپ iOS، شامل تماس ویدیویی خواهد بود. نسخه‌ی فعلی واتس‌اپ در اپ استور، ۲٫۱۲٫۱۲ است و به احتمال زیاد، قابلیت تماس ویدیویی در نسخه‌ی بعدی اضافه خواهد شد.

قابلیت دیگری که در نسخه‌ی بعدی این پیام‌رسان اضافه خواهد شد، تب‌های گفت‌وگو چندگانه است. با استفاده از این تب‌ها، می‌توانید بدون نیاز به برگشتن به صفحه‌ی اصلی واتس‌اپ، گفت‌وگو فردی موردنظر خود را انتخاب کنید.

در ماه آوریل سال جاری بود که قابلیت تماس صوتی به نسخه‌ی iOS واتس‌اپ اضافه شده بود.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/WhatsApp-video-calling-could-be-coming-soon_id76875″ target=”blank” background=”#6AB999″]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: Video CallingWhatsAppپیام‌رسانتماس ویدیوییواتس‌اپ

۱۰نظر

  1. آقا احمد
   شدید موافقم باهات،با کمترین سرعت اینتر نت کار میکنه که مزیت خیلی بزرگیه.من کارم تو خلیج هست،بیشتر وقتا اصلا نتی وجود نداره،تو بهترین حالت میوفته رو GPRs.بقیه پیام رسانا اصلا لود نمیشن که بخوای کاری بکنی.راه نجاتمون هست واتس اپ ژوووون :heart: تازه با رشادت عکس ها هم لود میشه 😉

   0
   0

درج نظرات: