حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آپدیت اندروید ۱۳ سری گلکسی اس ۲۰ سامسونگ ارایه شد + رابط کاربری One UI 5.0

نوشته

10 ماه قبل | بدون دیدگاه | آپدیت، اندروید ۱۳، سامسونگ

دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ برای کاربران سامسونگ روز جذابی است. در حالی که آپدیت One UI 5.0 سری Galaxy S21 عرضه شده است، کاربران سری گلکسی S20 هم نیازی نیست خیلی منتظر باشند. آپدیت اندروید ۱۳ سری گلکسی اس ۲۰ سامسونگ ارایه شده و رابط کاربری One UI 5.0 به گوشی آن ها نیز اضافه خواهد شد.

آپدیت اندروید ۱۳ سری گلکسی اس ۲۰ سامسونگ

در زمان نگارش این خبر، به‌روزرسانی One UI 5.0 (مبتنی بر اندروید 13) برای گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا در آلمان و سوئیس ارائه شده است. ما انتظار داریم که به زودی بازارهای بیشتری این آپدیت را دریافت کنند.

آپدیت اندروید ۱۳ برای مدل 4G گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس با ورژن G98xFXXUFGVJE ارائه شده است. کاربران گلکسی اس 20 اولترا در اروپا می‌توانند این آپدیت را با ورژن G988BXXUFGVJE دریافت خواهند کرد و آپدیت شامل وصله امنیتی اکتبر 2022 است.

تاریخ عرضه رسمی One UI 5.0

کاربران سری گلکسی S20 می توانند به تنظیمات بروند و از منو «به‌روزرسانی نرم‌افزار» و ضربه زدن روی «دانلود و نصب»، گوشی خود را به One UI 5.0 به‌روزرسانی کنند.

خانواده گلکسی اس ۲۰ علاوه بر مدل‌های 4G و 5G مختلف، یک مدل FE نیز دارد. در حال حاضر آپدیت One UI 5.0 به گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا رسیده است اما مدل FE هنوز آن را دریافت نکرده است. طبق اطلاعات رسمی، این گوشی باید ماه آینده آپدیت مورد انتظار را دریافت کند.

نظر شما چیست؟ عملکرد ارائه آپدیت سامسونگ را چطور می بینید؟

آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ با One UI 5.0 به صورت رسمی و نهایی عرضه شد

آپدیت اندروید ۱۳ سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ ارایه شد: One UI 5.0 رسید

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)